Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • ewa 2016-03-01 15:54

  Dobra odżywka ,spełnia swoje zadania

 • Gosiaczek 2015-04-17 01:07

  Polecam - stosowałam na moje zniszczone włosy i naprawdę mi ta odżywka pomogła. Wzmocniła moje zniszczone włosy i pozwoliła na kolejne farbowania.

 • Marta R. 2015-04-09 20:29

  Może być nawet działa. Dzięki niej w prosty sposób o wiele lepiej można się poczuć! Ultra Doux wspomaga pielęgnacje włosów ale sam nie pomoże tak w 100%

 • Mity dotyczące odchudzania

  Mity dotyczące odchudzania

  Czytaj artykuł
  BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

  BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

  Czytaj artykuł
  Wspomóż działanie suplementów… herbatą!

  Wspomóż działanie suplementów… herbatą!

  Czytaj artykuł
 • Wiki 2015-04-09 20:28

  Dla mnie ta odżywka jest bardzo zwykła i nie polecam za bardzo. Moje włosy stają się po niej takie przetłuszczone i nie czuje się zbyt dobrze :(

 • Roksana 2015-04-09 20:27

  Jedna z lepszych odżywek do włosów. Korzystam z niej od kilku dni i zauważyłam różnicę, że już włosy się tak nie łamią. Ultra Doux to środek, który działa rewelacyjnie!

 • Quika 2015-04-09 20:26

  Garnier tworzy bardzo dobre odżywki i zawsze z nich korzystam.Nie widzę dla siebie innej opcji. To działa na moje włosy, że nie są już takie suche i łamliwe! Polecam spróbować!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Ultra Doux został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka do włosów, odżywka do włosów zniszczonych, odżywka do włosów suchych, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Producentem preparatu Ultra Doux jest Garnier, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Ultra Doux jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Ultra Doux oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Ultra Doux dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Ultra Doux. Produkt Ultra Doux został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-02 21:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Ultra Doux to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Ultra Doux. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku Ultra Doux to z pewnością pomożesz wielu ludziom.