Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell

Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell

miejsce
w rankingu

--

Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell
3.6
opinii: 5
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-30 15:51

  Dobrze zatuszuje niedoskonałości i pozostałości po nich, zwłaszcza w komplecie z dobrym pudrem.

 • wera 2016-02-26 13:53

  Bardzo dobrze kryje!!

 • BEENIA 2015-08-07 10:26

  Ajć miałam dać ocenę 1!

 • Zalety kosmetyków mineralnych

  Zalety kosmetyków mineralnych

  Czytaj artykuł
  Właściwości orzechów pekan

  Właściwości orzechów pekan

  Czytaj artykuł
  Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

  Jakie wymieniamy sposoby na chrapanie?

  Czytaj artykuł
 • Beenia 2015-08-07 10:26

  Osobiście nie zauważyłam żadnej zmiany podczas stosowania tego korektora .... Niestety na mnie nie pomaga ;/

 • Lili 2015-08-07 10:26

  Skutecznie tego mogę pozbyć się wyprysków i jestem z tego bardzo zadowolona. To działa i cieszę się, ze mogę tak zabezpieczyć się przed krostami :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rossmann

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor przeciw wypryskom, (przeciw wypryskom, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell jest Rossmann, który również jest producentem takich preparatów jak Alterra, Sensitiv-Shampoo Mandel & Jojoba, Isana, Öl Dusche Melone & Birne, SunOzon, Selbstbräunungsmilch , Alterra, Handcreme Granatapfel & Aloe Vera, Alterra, Koffein Shampoo-Biotin & Koffein. Ulotka produktu Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego zdjęcia. Produkt Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell. Preparat Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell. Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Synergen, Pickelabdeckstift Antibakteriell to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.