Reklama baner
Soft Precision Eyeliner

Soft Precision Eyeliner

miejsce
w rankingu

7

Soft Precision Eyeliner
4.33
opinii: 6

Kup w sklepie

Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-23 10:53

  idealna kreska nawet dla niewprawionej ręki:))

 • ziaja 2016-03-01 16:34

  Świetny, świetny!

 • Dorota 2016-02-17 15:59

  Polecam!!Długo szukałam idealnego eyelinera, aż w końcu natrafiłam na ten z Inglota. Jestem bardzo z niego zadowolona.

 • Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Jak osiągać stawiane sobie cele, czyli co warto wiedzieć o samodyscyplinie

  Czytaj artykuł
  Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

  Otręby pszenne przyspieszają przemianę materii i sycą na długo

  Czytaj artykuł
  Wino dodaje urody

  Wino dodaje urody

  Czytaj artykuł
 • Lui 2015-08-16 13:36

  Brwi po nim wyglądają znacznie lepiej, są pełniejsze i zwiększa się ich objętośc. Ja go stosuję jak jakiś mocniejszy tusz do rzęs zastosuję :)

 • Oliwia 2015-05-28 21:52

  Wolę znacznie bardziej normalne kreski, z aplikatorem tuszu mam problemy, zawsze coś źle mi wychodzi - może to kwestia braku doświadczenia, ale dość trudno było mi zrobić idealną kreskę.

 • Sab 2015-04-18 20:23

  Moim zdaniem potrzeba wprawnej reki żeby używać eyelinera w takiej postaci. Ja tej wprawy niestety jeszcze nie nabyłam, ale walczę;)

 • Zapoznaj się z ulotką Soft Precision Eyeliner

  Producent:

  INGLOT

  Thumb inglot

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Preparat Soft Precision Eyeliner został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusze do kresek, kredki do brwi, eyelinery, makijaż. Wytwórcą preparatu Soft Precision Eyeliner jest Inglot, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Nail Whitener, Cream Concealer, AMC, Pure Pigment Eye Shadow, Inglot-Pro, Dry & Shine, Sprint Super Star . Ulotka preparatu Soft Precision Eyeliner jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać opinie na temat Soft Precision Eyeliner oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Soft Precision Eyeliner można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Soft Precision Eyeliner. Produkt Soft Precision Eyeliner został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-15 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Soft Precision Eyeliner to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Soft Precision Eyeliner. Jeżeli utworzysz opinię na temat produktu Soft Precision Eyeliner to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.