Skin Balance Cover

Skin Balance Cover

miejsce
w rankingu

--

Skin Balance Cover
3.75
opinii: 4
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Sylwia 2016-03-01 16:10

  Dobry podkład. Na większe wyjście używam samodzielnie - zakrywa niedoskonałości i wytrzymuje wieeele godzin.Można nakładać palcami lub pędzlem, efekt taki sam.

 • Tanja 2015-08-07 16:12

  Polecam! Krem ten nie daje sztucznego efektu maski i dobrze kryje. Ciężko jest połączyć te dwie rzeczy, w szczególności za taką cenę.

 • Monika 2015-08-07 16:10

  Kupiłam go po raz pierwszy i ostatni! Jak zapchał mi twarz to na drugi dzień wyskoczyły mi krostki.. Do tego strasznie swędziała ..

 • Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

  Gryczany, lipowy czy wielokwiatowy – który miód jest najlepszy?

  Czytaj artykuł
  Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

  Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

  Czytaj artykuł
  Jak postępować w przypadku niedociśnienia tętniczego?

  Jak postępować w przypadku niedociśnienia tętniczego?

  Czytaj artykuł
 • Julia.S 2015-08-07 16:08

  U mnie fluid ten bardzo dobrze matuje twarz. Kryje większość niedoskonałości i długo utrzymuje się na twarzy. Ma fajną konsystencje, nie zapycha twarzy.

 • Zapoznaj się z ulotką Skin Balance Cover

  Producent:

  PIERRE RENE PROFESSIONAL

  Thumb pierre rene professional

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Produkt Skin Balance Cover został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Producentem produktu Skin Balance Cover jest Pierre Rene Professional, który również jest producentem takich specyfików jak Skin Balance Cover. Ulotka produktu Skin Balance Cover jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Skin Balance Cover oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Skin Balance Cover dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Skin Balance Cover. Specyfik Skin Balance Cover został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-21 06:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Skin Balance Cover to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Skin Balance Cover. Jeżeli napiszesz notkę na temat specyfiku Skin Balance Cover to z pewnością pomożesz wielu ludziom.