Silence - innowacja przeciw chrapaniu

Silence - innowacja przeciw chrapaniu

miejsce
w rankingu

0

Silence - innowacja przeciw chrapaniu
3.56
opinii: 16
Wizyta w saunie bez tajemnic

Wizyta w saunie bez tajemnic

Czytaj artykuł
Problemy z erekcją - przyczyny problemów ze wzwodem

Problemy z erekcją - przyczyny problemów ze wzwodem

Czytaj artykuł
Jak zdrowe są morele?

Jak zdrowe są morele?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Mark 2016-12-22 11:23

  super

 • chrapacz 2016-02-06 09:57

  Próbowałem datong, snoreeze i coś tam jeszcze. Jedynie Silence pomagał. Dlaczego nie ma go w aptekach ?

 • dorota 2015-12-11 12:37

  Na mojego męża to działa. Nie wiem tylko co się dzieje ale nie ma go w aptekach.

 • Niezwykłe właściwości pokrzywy zwyczajnej

  Niezwykłe właściwości pokrzywy zwyczajnej

  Czytaj artykuł
  Zdrowotne zalety picia zielonej herbaty

  Zdrowotne zalety picia zielonej herbaty

  Czytaj artykuł
  Morska, kamienna, himalajska - którą sól wybrać?

  Morska, kamienna, himalajska - którą sól wybrać?

  Czytaj artykuł
 • Lila 2015-02-05 21:46

  Całkiem niezły.

 • Ronin 2015-01-07 19:47

  Niestety na moje chrapanie to nie działa i chyba żona jeszcze będzie musiała się męczyć ze mną długo zanim to mi przejdzie kiedyś. Być może będzie kiedyś taki szczęśliwy dzień.

 • Paweł O. 2015-01-03 16:47

  Świetne działanie. Nie wiem jak mogłem kiedyś o tym nie wiedzieć. Bardzo się cieszę z tego, że coś takiego powstało bo teraz w prosty sposób mogę przespać sobie nockę bez żadnych problemów. Wystarczy spróbować i ma się już efekt.

 • Cisza! 2014-12-22 14:56

  Produkt bardzo skuteczny na moją żonę. Bardzo często chrapie i coś uczyniłem na to aby jej pomóc. Silence działa pomyślnie.

 • Patryk 2014-12-18 14:04

  Podobno miałem problemy chrapaniem,a teraz już w zasadzie tego nie ma. Środek przyjemny i skutecznie działa!

 • Silence opinie #8 2014-12-12 11:08

  Polecam Silence, bo przez chrapanie już chciałam wybrać się do prawnika. Maż nadal chrapie, ale znacznie ciszej i mniej. Teraz większość nocy przesypiam.

 • Borys 2014-11-20 17:54

  U mnie się nie sprawdził, ale może innym się nada. Każdy inaczej reaguje.

 • Opinia Silence 2014-11-20 17:53

  Działa, polecam

 • taki sobie 2014-11-20 17:52

  Bez rewelacji, słaby w smaku. Chyba chrapie jak chrapałem.

 • dmoroski 2014-11-16 11:18

  Mi nie pomógł, ale ja akurat chrapię przez nos więc muszę poszukać czegoś innego.

 • Na mnie działa 2014-11-16 11:14

  Dałbym maksymalną ocenę za skuteczność, ale w smaku jest okropny

 • Marek 2014-11-16 11:13

  Znajoma aptekarka poleciła mojej żonie Silence i już nie chrapie tak mocno. Chyba mam jedyną żonę, która nie dość, że chrapie to jeszcze robi to jak smok wawelski. Na szczęście dzięki temu sprejowi robi to znacznie ciszej i teraz mogę się wyspać bez problemu.

 • Silence opinia #1 2014-11-16 11:09

  Silence jest bardzo dobry i na mnie działa

 • Zapoznaj się z ulotką Silence - innowacja przeciw chrapaniu

  Producent:

  Opis:

  Preparat Silence wpływa na odpowiednie działanie błon śluzowych w czasie snu. Podczas chrapania dochodzi do pojawienia się drgań wiotkiej części podniebienia oraz języczka. I właśnie wtedy język zaczyna się coraz bardziej zapadać do tyłu, więc otwierają się usta, a dopuszczane powietrze natrafia na zwężenia przestrzeni gardła. Z trudem przeciska się, więc prowadzi do wibracji, a zarazem wywołania charakterystycznego dźwięku. I właśnie takiego chrapania chcielibyśmy się szybko pozbyć. Umożliwia to spray Silance aerozol przeciw chrapaniu. Jest on w stanie wyeliminować chrapanie już po pierwszym zastosowaniu. Dodatkowo preparat zmniejsza intensywność chrapania, a po pewnym czasie można liczyć na całkowitą jego likwidację. 

  Skład:

  W składzie preparatu Silence znajdują się następujące substancje: bio-adhezyjność, dzika róża.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno być poprzedzone wcześniejszym wstrząśnięciem. A następnie dochodzimy do spryskania jamy ustnej i gardła, co warto jest powtórzyć od 4 do 6 razy. Po czymś takim połykamy preparat.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - na chrapanie

  Preparat Silence - innowacja przeciwko chrapaniu został dołączony do kategorii Zdrowie wraz z tagami: leczenie chrapania. Wytwórcą produktu Silence - innowacja przeciwko chrapaniu jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka preparatu Silence - innowacja przeciwko chrapaniu jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Silence - innowacja przeciwko chrapaniu oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Silence - innowacja przeciwko chrapaniu można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Silence - innowacja przeciwko chrapaniu. Specyfik Silence - innowacja przeciwko chrapaniu został dodany do bazy danych w dniu 2014-11-15 20:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Silence - innowacja przeciwko chrapaniu to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Silence - innowacja przeciwko chrapaniu. Jeżeli zamieścisz informację na temat produktu Silence - innowacja przeciwko chrapaniu to z pewnością pomożesz wielu ludziom.