Shadow Pigment

Shadow Pigment

miejsce
w rankingu

--

Shadow Pigment
2.33
opinii: 3
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Jak się opalać, gdy brakuje słońca?

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olka3 2015-08-08 11:00

  Rzeczywiście Shadow Pigment działa bardzo dobrze i cieszę się z tego. Jednak mógłby taniej kosztować, bo ta cena teraz jest fatalna!

 • Ania9 2015-08-08 11:00

  Jako tako działa jednak znam lepsze środki, z których miałam okazje korzystać. Ten nie jest najlepszy..

 • FF 2015-04-16 23:50

  Moim zdaniem trwałość takich pigmentów jest bardzo mała :/ Zawiodłam się, w szczególności iżcena jest dość spora, a ma dużo pozytywnych komentarzy na necie. Moim zdaniem, kolor także nie odpowiada tym opisywanym na opakowaniu.

 • Zapoznaj się z ulotką Shadow Pigment

  Producent:

  MAC

  Thumb mac

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - pigment do powiek

  Specyfik Shadow Pigment został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: pigment do powiek, cienie, makijaż. Wytwórcą specyfiku Shadow Pigment jest MAC, który również jest twórcą takich preparatów jak Shadow Pigment, Studio Fix Fluid SPF 15, Powder Blush, Pro Longwear Concealer, Blot Powder Pressed. Ulotka preparatu Shadow Pigment jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Shadow Pigment oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Preparat Shadow Pigment można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Shadow Pigment. Preparat Shadow Pigment został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-15 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Shadow Pigment to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Shadow Pigment. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Shadow Pigment to z pewnością pomożesz wielu osobom.