Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Antyperspirant dla mężczyzn. Zobacz, czym powinien charakteryzować się dobry męski dezodorant!

Czytaj artykuł
Szkodliwe dodatki do żywności

Szkodliwe dodatki do żywności

Czytaj artykuł
Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Zaparcia - bolesny problem dorosłych osób

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • alin67 2015-09-11 09:13

  Widziałem jak reklamowali ten sercen w telewizji, więc go właśnie zamawiam. Mam nadzieję, że będzie dobrze.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb aflofarm

  Opis:

  Sercen to preparat dostępny w postaci kapsułek. Preparat w szczególności polecany jest dla osób, które dbają o serce i właściwe funkcjonowanie układu krążenia. Sercen to idealne rozwiązanie dla osób żyjących w stresie oraz przemęczonych. Sercen pozwala utrzymać prawidłowy poziom cholesterolu we krwi.

  Skład:

  W składzie preparatu Sercen znajdują się następujące substancje: olej rybi, olej lniany, magnez, witamina B6, tiamina, witamina B12, kwas foliowy; witamina E, wyciąg suchego z owoców głogu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się przyjmować 1 kapsułkę dziennie.

  Drzeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Sercen został dodany do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: arytmia, zmęczenie, stres, skurcze mięśni, Kołatanie serca, zdrowie, układ krążenia. Wytwórcą specyfiku Sercen jest Aflofarm, który również jest twórcą takich preparatów jak Altra, Duozinal, Iladian Pregna, Iladian Żel do higieny intymnej 40+, Positivum. Ulotka specyfiku Sercen jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Sercen oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Sercen można dostać bez recepty.