Jak skutecznie zrzucać kilogramy

Jak skutecznie zrzucać kilogramy

Czytaj artykuł
Gdy w czasie biegu pojawia się tak zwana kolka powinniśmy wiedzieć jak się zachować

Gdy w czasie biegu pojawia się tak zwana kolka powinniśmy wiedzieć jak się zachować

Czytaj artykuł
Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

Gwiazdorski sposób na szczupłą sylwetkę – dieta pudełkowa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb glenmark

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

L-Karnityna Naturell

0.00 opinii:
L-Karnityna Naturell to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety L-Karnityna...
czytaj dalej »

L-Karnityna Naturell to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety L-Karnityna... czytaj dalej »

Preparat Rekarnival został dołączony do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: suplement diety, odchudzanie, L-Karnityna. Wytwórcą produktu Rekarnival jest Glenmark, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Sterko, Rekarnival, Femma Everyday chusteczki do higieny intymnej, Femma Everyday mgiełka do higieny intymnej , Femma Everyday Ultra-Soft płyn do higieny intymnej. Ulotka produktu Rekarnival jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Rekarnival oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Rekarnival dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rekarnival. Specyfik Rekarnival został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-06-16 13:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Rekarnival to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Rekarnival. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Rekarnival to z pewnością pomożesz wielu osobom.