Rekarnival

Rekarnival

miejsce
w rankingu

--

Rekarnival
0.0
opinii: 0
DOSKONAŁE ŹRÓDŁA BŁONNIKA

DOSKONAŁE ŹRÓDŁA BŁONNIKA

Czytaj artykuł
Sześć sposobów na szybką utratę wagi

Sześć sposobów na szybką utratę wagi

Czytaj artykuł
Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

Czy zielona kawa rzeczywiście wspomaga proces odchudzania?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Thumb glenmark

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

L-Karnityna Naturell

0.00 opinii:
L-Karnityna Naturell to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety L-Karnityna...
czytaj dalej »

L-Karnityna Naturell to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Suplement diety L-Karnityna... czytaj dalej »

Preparat Rekarnival został dołączony do kategorii Odchudzanie wraz z tagami: suplement diety, odchudzanie, L-Karnityna. Wytwórcą produktu Rekarnival jest Glenmark, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Sterko, Rekarnival, Femma Everyday chusteczki do higieny intymnej, Femma Everyday mgiełka do higieny intymnej , Femma Everyday Ultra-Soft płyn do higieny intymnej. Ulotka produktu Rekarnival jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Rekarnival oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Rekarnival dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rekarnival. Specyfik Rekarnival został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-06-16 13:39. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Rekarnival to prosimy o napisanie swojej opinii. Nasza platforma współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z Rekarnival. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Rekarnival to z pewnością pomożesz wielu osobom.