Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Izka 2015-08-07 10:12

  Wydaje mi się, że teraz w szybki i prosty sposób znalazłam sposób na chociaż częściową redukcje wypadających włosów. Dobrze, że tak to na mnie zadziałało i cieszę ie :)

 • Gerdzia 2015-08-07 10:11

  Osobiście nie polecam Radical. Korzystałam około 2 tygodni i nic nie pomógł. Podczas kąpieli ciągle tyle samo włosów ..

 • Nikasa 2015-08-07 10:11

  Stosowałam kilka razy w życiu, jednak to nic nie dało. Po pierwsze to placebo, po drugie dużo kosztuje ...

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb farmona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Radical został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: mgiełka ochronna, mgiełka do włosów, przeciw wypadaniu włosów, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Radical jest Farmona, który również jest twórcą takich preparatów jak Sweet Secret, Tutti Frutti, Radical, Tutti Frutti , Radical . Ulotka specyfiku Radical jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Radical oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Radical można kupić bez recepty.