Radical
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Izka 2015-08-07 10:12

  Wydaje mi się, że teraz w szybki i prosty sposób znalazłam sposób na chociaż częściową redukcje wypadających włosów. Dobrze, że tak to na mnie zadziałało i cieszę ie :)

 • Gerdzia 2015-08-07 10:11

  Osobiście nie polecam Radical. Korzystałam około 2 tygodni i nic nie pomógł. Podczas kąpieli ciągle tyle samo włosów ..

 • Nikasa 2015-08-07 10:11

  Stosowałam kilka razy w życiu, jednak to nic nie dało. Po pierwsze to placebo, po drugie dużo kosztuje ...

 • Zapoznaj się z ulotką Radical

  Producent:

  FARMONA

  Thumb farmona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - mgiełka do włosów

  Preparat Radical został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: mgiełka ochronna, mgiełka do włosów, przeciw wypadaniu włosów, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Radical jest Farmona, który również jest wytwórcą takich produktów jak Sweet Secret, Tutti Frutti, Radical, Tutti Frutti , Radical . Ulotka preparatu Radical jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Radical oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Radical dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Radical. Preparat Radical został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Radical to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Radical. Jeżeli napiszesz recenzję na temat specyfiku Radical to z pewnością pomożesz wielu osobom.