Pure Effect, Control Shine!

Pure Effect, Control Shine!

miejsce
w rankingu

--

Pure Effect, Control Shine!
4.0
opinii: 3
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Beata 2015-08-17 13:25

  Efekt zmatowienia widać na pierwszy rzut oka, jednak bardzo słabo nawilża. Są znacznie lepsze oliwki czy kremy ..

 • Jolka 2015-08-17 13:24

  Krem nadaje delikatnego efektu nawilżenia, przez niego moja skóra już tak się nie świeci, a to jest duży plus! Generalnie mogę go polecić!

 • Wiki 2015-04-19 15:20

  Bardzo dobry orzeźwiający krem do twarzy. Skutecznie i szybko dzięki niemu można sprawnie można świetnie wyglądać! Daje 5/5 bo działa!

 • Zapoznaj się z ulotką Pure Effect, Control Shine!

  Producent:

  NIVEA VISAGE YOUNG

  Thumb nivea visage young

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pure Effect, Control Shine! został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: żel do twarzy, krem do twarzy, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Pure Effect, Control Shine! jest Nivea Visage Young, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Pure Beauty, Pure Effect, Clean Deeper!, Pure Beauty, Wash Off!, Pure Effect, Control Shine!, Pure Effect, Bye-Bye Spot! SOS Stick. Ulotka produktu Pure Effect, Control Shine! jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Pure Effect, Control Shine! oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Pure Effect, Control Shine! można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Pure Effect, Control Shine!. Preparat Pure Effect, Control Shine! został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-03 06:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pure Effect, Control Shine! to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat używania Pure Effect, Control Shine!. Jeżeli napiszesz notkę na temat preparatu Pure Effect, Control Shine! to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.