Pure.Cover Mineral

Pure.Cover Mineral

miejsce
w rankingu

--

Pure.Cover Mineral
3.67
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Andżelika1 2015-08-17 14:13

  Polecam! od zawsze stosowałam korektory w płynie i znacznie pomagały mi w pokryciu skóry pod oczami, wypełniają dobrze niedoskonałości i nie rolują się.

 • Krysti 2015-08-17 14:12

  Nie szczególnie podoba mi się ten korektor! Jest dość słaby i nie widać szczególnie mocnego efektu.

 • Aleksandra 2015-08-17 14:12

  Pozwala mi zapomnieć o moich cieniach pod oczami, pokrywa je idealnie. Ja jestem z niego zadowolona!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pure.Cover Mineral został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor w płynie, korektory, makijaż. Producentem produktu Pure.Cover Mineral jest Maybelline, który również jest producentem takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu Pure.Cover Mineral jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Pure.Cover Mineral oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Pure.Cover Mineral dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pure.Cover Mineral. Preparat Pure.Cover Mineral został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pure.Cover Mineral to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pure.Cover Mineral. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Pure.Cover Mineral to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.