Pure.Cover Mineral

Pure.Cover Mineral

miejsce
w rankingu

--

Pure.Cover Mineral
3.67
opinii: 3
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Andżelika1 2015-08-17 14:13

  Polecam! od zawsze stosowałam korektory w płynie i znacznie pomagały mi w pokryciu skóry pod oczami, wypełniają dobrze niedoskonałości i nie rolują się.

 • Krysti 2015-08-17 14:12

  Nie szczególnie podoba mi się ten korektor! Jest dość słaby i nie widać szczególnie mocnego efektu.

 • Aleksandra 2015-08-17 14:12

  Pozwala mi zapomnieć o moich cieniach pod oczami, pokrywa je idealnie. Ja jestem z niego zadowolona!

 • Zapoznaj się z ulotką Pure.Cover Mineral

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pure.Cover Mineral został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: korektor w płynie, korektory, makijaż. Producentem produktu Pure.Cover Mineral jest Maybelline, który również jest producentem takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu Pure.Cover Mineral jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Pure.Cover Mineral oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Pure.Cover Mineral dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pure.Cover Mineral. Preparat Pure.Cover Mineral został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Pure.Cover Mineral to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pure.Cover Mineral. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu Pure.Cover Mineral to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.