Puder sypki matujący do twarzy i ciała

Puder sypki matujący do twarzy i ciała

miejsce
w rankingu

1

Puder sypki matujący do twarzy i ciała
4.33
opinii: 6
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Kosmetyk doskonały dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Olej babassu i jego zalety?

Olej babassu i jego zalety?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-04-01 11:57

  Polecam!Używam go już bardzo długo, jestem mu wierna, nie szukam niczego nowego : )

 • Roksana 2016-02-24 14:42

  Używam go codziennie na podkład w celu zmatowienia skóry. Jedno opakowanie starcza mi ok. na 3 miesiące .Bardzo trwałe opakowanie, przeżyło nie jedno, ani razu nie pękło mimo codziennego podróżowania w plecaku : )

 • Miserka 2015-05-16 12:11

  Puder sypki matujący do twarzy i ciała szybko pozwala mi zmienić mój wygląd na bardzo ładny i wyglądać kobieco. Tak ma to się odbywać i jest fajnie :)

 • Zdrowa skóra vs mróz

  Zdrowa skóra vs mróz

  Czytaj artykuł
  Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

  Na co zwracać uwagę wybierając sztuczne łzy?

  Czytaj artykuł
  Właściwości zdrowotne pieczarek

  Właściwości zdrowotne pieczarek

  Czytaj artykuł
 • Ala 2015-05-11 21:42

  Polecam! Puder bardzo fajnie rozprowadza się po twarzy i pokrywa wszelkie niedoskonałości. Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, dla wszystkich osób które mają jakieś małe problemy z twarzą.

 • Pati 2015-04-18 15:09

  Za pomocą tego sypkiego puderku o wiele lepiej mogę teraz ukryć swoje niedoskonałości i o wiele lepiej wygląda moja twarz. To działa i polecam!

 • Manita 2015-04-11 20:20

  Szybko matuje i dzieki temu moja twarz o wiele lepiej wygląda i teraz już mogę wyglądać kobieco. Działa bardzo dobre!

 • Zapoznaj się z ulotką Puder sypki matujący do twarzy i ciała

  Producent:

  VIPERA

  Thumb vipera

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - puder sypki

  Specyfik Puder sypki matujący do twarzy i ciała został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder sypki, puder, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Puder sypki matujący do twarzy i ciała jest Vipera, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Sweet & Wet, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, Fashion Powder, Puder sypki odbijający światło , Jumpy. Ulotka preparatu Puder sypki matujący do twarzy i ciała jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Puder sypki matujący do twarzy i ciała oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Puder sypki matujący do twarzy i ciała dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Puder sypki matujący do twarzy i ciała . Produkt Puder sypki matujący do twarzy i ciała został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Puder sypki matujący do twarzy i ciała to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Puder sypki matujący do twarzy i ciała . Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Puder sypki matujący do twarzy i ciała to z pewnością pomożesz wielu ludziom.