Puder sypki matujący do twarzy i ciała

Puder sypki matujący do twarzy i ciała

miejsce
w rankingu

1

Puder sypki matujący do twarzy i ciała
4.33
opinii: 6

Kup w sklepie

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Paulina 2016-04-01 11:57

  Polecam!Używam go już bardzo długo, jestem mu wierna, nie szukam niczego nowego : )

 • Roksana 2016-02-24 14:42

  Używam go codziennie na podkład w celu zmatowienia skóry. Jedno opakowanie starcza mi ok. na 3 miesiące .Bardzo trwałe opakowanie, przeżyło nie jedno, ani razu nie pękło mimo codziennego podróżowania w plecaku : )

 • Miserka 2015-05-16 12:11

  Puder sypki matujący do twarzy i ciała szybko pozwala mi zmienić mój wygląd na bardzo ładny i wyglądać kobieco. Tak ma to się odbywać i jest fajnie :)

 • Leczenie zaburzeń erekcji

  Leczenie zaburzeń erekcji

  Czytaj artykuł
  Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

  Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

  Czytaj artykuł
  8 powodów dla których kobiety powinny podnosić ciężary!

  8 powodów dla których kobiety powinny podnosić ciężary!

  Czytaj artykuł
 • Ala 2015-05-11 21:42

  Polecam! Puder bardzo fajnie rozprowadza się po twarzy i pokrywa wszelkie niedoskonałości. Moim zdaniem bardzo dobre rozwiązanie, dla wszystkich osób które mają jakieś małe problemy z twarzą.

 • Pati 2015-04-18 15:09

  Za pomocą tego sypkiego puderku o wiele lepiej mogę teraz ukryć swoje niedoskonałości i o wiele lepiej wygląda moja twarz. To działa i polecam!

 • Manita 2015-04-11 20:20

  Szybko matuje i dzieki temu moja twarz o wiele lepiej wygląda i teraz już mogę wyglądać kobieco. Działa bardzo dobre!

 • Zapoznaj się z ulotką Puder sypki matujący do twarzy i ciała

  Producent:

  VIPERA

  Thumb vipera

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - puder sypki

  Specyfik Puder sypki matujący do twarzy i ciała został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: puder sypki, puder, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Puder sypki matujący do twarzy i ciała jest Vipera, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Sweet & Wet, Puder prasowany brązujący ze złocistym blaskiem, Fashion Powder, Puder sypki odbijający światło , Jumpy. Ulotka preparatu Puder sypki matujący do twarzy i ciała jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Puder sypki matujący do twarzy i ciała oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Puder sypki matujący do twarzy i ciała dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Puder sypki matujący do twarzy i ciała . Produkt Puder sypki matujący do twarzy i ciała został zapisany do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:05. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Puder sypki matujący do twarzy i ciała to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Puder sypki matujący do twarzy i ciała . Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku Puder sypki matujący do twarzy i ciała to z pewnością pomożesz wielu ludziom.