Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask

Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask

miejsce
w rankingu

--

Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask
4.25
opinii: 4
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Joanna 2016-03-09 11:29

  Jest to chyba moja ulubiona maska z avonu. Ma szary kolor, w miarę szybko zasycha i łatwo się zmywa. Polecam.

 • Dead Sea 2015-05-04 11:14

  Do kąpieli używam soli z morza martwego, którą serdecznie polecam wszystkim. Dzięki niej nie potrafię się oprzeć żądnym kosmetykom, które mają w nazwie może martwe. Wiem, ze może to dziwnie zabrzmi, ale poprostu kocham kosmetyki z morza martwego czyli Dead Sea po angielsku

 • Ewa1 2015-04-29 11:47

  Jak dla mnie to efekt placebo w głównej mierze, chociaż drogi nie jest (25-30zł, bywają i droższe!) Przynajmniej ja nie widzę u siebie prawie żadnych efektów.

 • Choroby tarczycy- jakie badania wykonać

  Choroby tarczycy- jakie badania wykonać

  Czytaj artykuł
  Miód dla alergików

  Miód dla alergików

  Czytaj artykuł
  Właściwości orzechów pekan

  Właściwości orzechów pekan

  Czytaj artykuł
 • Aveo 2015-04-15 00:53

  U mnie maseczka zaliczyła test na 5- twarz jest jakby bardziej oczyszczona, do tego pory są po prostu mniejsze. Fajnie się także rozprowadza :)

 • Zapoznaj się z ulotką Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - maseczka

  Specyfik Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka błotna, kosmetyki. Wytwórcą produktu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask jest Avon, który również jest twórcą takich specyfików jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask. Specyfik Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:11. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat korzystania z Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask. Jeżeli zamieścisz notkę na temat specyfiku Planet Spa, Dead Sea Minerals, Facial Mud Mask to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.