Reklama baner
Pharmaceris A Puri-Sensilique

Pharmaceris A Puri-Sensilique

miejsce
w rankingu

--

Pharmaceris A Puri-Sensilique
5.0
opinii: 2

Kup w sklepie

Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • spoko 2016-04-15 10:10

  zmywa delikatnie resztę makijażu,dobrze nawilża.polecan

 • Justyna 2016-04-07 14:47

  Pomaga na sucha skórę!Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Pharmaceris A Puri-Sensilique

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pharmaceris A Puri-Sensilique został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: hipoalergiczny, tonik do twarzy. Producentem preparatu Pharmaceris A Puri-Sensilique jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Pharmaceris A Puri-Sensilique jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Pharmaceris A Puri-Sensilique oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Pharmaceris A Puri-Sensilique można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pharmaceris A Puri-Sensilique. Produkt Pharmaceris A Puri-Sensilique został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-03-24 12:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pharmaceris A Puri-Sensilique to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pharmaceris A Puri-Sensilique. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Pharmaceris A Puri-Sensilique to z pewnością pomożesz wielu ludziom.