Pharmaceris A Puri-Sensilique

Pharmaceris A Puri-Sensilique

miejsce
w rankingu

--

Pharmaceris A Puri-Sensilique
5.0
opinii: 2
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • spoko 2016-04-15 10:10

  zmywa delikatnie resztę makijażu,dobrze nawilża.polecan

 • Justyna 2016-04-07 14:47

  Pomaga na sucha skórę!Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Pharmaceris A Puri-Sensilique

  Producent:

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pharmaceris A Puri-Sensilique został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: hipoalergiczny, tonik do twarzy. Producentem preparatu Pharmaceris A Puri-Sensilique jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka produktu Pharmaceris A Puri-Sensilique jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Pharmaceris A Puri-Sensilique oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Pharmaceris A Puri-Sensilique można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pharmaceris A Puri-Sensilique. Produkt Pharmaceris A Puri-Sensilique został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-03-24 12:47. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pharmaceris A Puri-Sensilique to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat użytkowania Pharmaceris A Puri-Sensilique. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku Pharmaceris A Puri-Sensilique to z pewnością pomożesz wielu ludziom.