Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush)

Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush)

miejsce
w rankingu

--

Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush)
3.33
opinii: 3

Kup w sklepie

Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Winax 2015-05-16 12:08

  Niestety na mnie to jakoś nie działa za dobrze i nie jestem wstanie zrobić sobie jakiegoś rewelacyjnego makijażu, no cóż ale tak jest. Grunt to znaleźć coś dobrego dla siebie, jednak to nie jest dla mnie super - Pastel Joues nie działa dobrze!

 • Mika 2015-04-18 21:43

  Działa jak należy. Moja skóra wygląda dobrze i poprzez to dodaje mi to +10 do atrakcyjności. Pastel Joues działa super!

 • Róża 2015-04-18 21:22

  O wiele ładniej się teraz wygląda i cieszę się, że to pomaga mi tak wyglądać. Skutecznie podkreśla moje atuty i dzieki temu się ciesze :)

 • Zapoznaj się z ulotką Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush)

  Producent:

  BOURJOIS

  Thumb bourjois

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: róże, makijaż. Producentem preparatu Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) jest Bourjois, który również jest producentem takich preparatów jak Eclat Mineral Mineral Radiance, Delice de Poudre, Bronzing Powder, Gel Frais Nettoyant Fresh Cleansing Gel, Volume Glamour Ultra Care Mascara, Eau de gloss. Ulotka specyfiku Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush). Specyfik Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush). Jeżeli dołączysz opinię na temat specyfiku Pastel Joues (Fine and Light Powder Blush) to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.