Nyda

Nyda

miejsce
w rankingu

--

Nyda
4.5
opinii: 2
Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Jak leczyć atopowe zapalenie skóry w naturalny sposób?

Czytaj artykuł
Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Atopowe zapalenie skóry – jak pielęgnować bardzo suchą i wrażliwą skórę?

Czytaj artykuł
Zimowa ochrona

Zimowa ochrona

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiolka 2016-11-18 11:46

  są lepsze, ale ten też dał radę

 • Justyna 2016-04-19 14:56

  Preparat świetny,działa i nie niszczy włosów.Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Nyda

  Producent:

  POHL BOSKAMP

  Thumb pohl boskamp

  Opis:

  NYDA to preparat, który przeznaczony jest do fizykalnego leczenia infestacji włosów wszą głowową (Pediculus humanus capitis). Preparat NYDA stosowany zgodnie z zaleceniami skutecznie eliminuje nie tylko osobniki dorosłe, ale również nimfy (larwy) oraz jaja wszy (gnidy).

  Skład:

  92% dimetykon, triglicerydy średniołańcu-chowe, wosk z jojoby, substancje zapachowe.

  Dawkowanie:

  Aplikacja preparatu powinna odbywać się zgodnie z zaleceniami na ulotce dołączonej do opakowania.

  Przeciwwskazania:

  Nie należy stosować preparatu NYDA u osób nadwrażliwych na którykolwiek z jego składników. W przypadku wystąpienia skórnej reakcji alergicznej należy jak najszybciej przerwać stosowanie preparatu NYDA. Ze względu na brak doświadczenia klinicznego nie należy stosować preparatu NYDA u kobiet w ciąży lub karmiących piersią oraz u dzieci w wieku poniżej dwóch lat.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - wszawica i świerzb

  Specyfik Nyda został zapisany do kategorii Dermokosmetyki wraz z tagami: wszawica. Wytwórcą specyfiku Nyda jest , który również jest twórcą takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Nyda jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Nyda oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Nyda można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nyda. Specyfik Nyda został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-11 16:02. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nyda to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat stosowania Nyda. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Nyda to z pewnością pomożesz wielu osobom.