Nasodrill

Nasodrill

miejsce
w rankingu

--

Nasodrill
4.25
opinii: 4
Jak pokonać stan zapalny gardła?

Jak pokonać stan zapalny gardła?

Czytaj artykuł
Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

Czytaj artykuł
Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Jak właściwie dbać o higienę uszu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Szymon 2017-05-23 10:59

  Używałem. Nasodrill odtyka nos, ale jak dla mnie trąci siarką, więc daję przeciętną ocenę.

 • David 2017-05-11 12:28

  trochę "kopie" przy rozpylaniu, ale jak się już do tego przyzwyczaiłem, to nie wrócę do słabszych sprayów. Nasodrill świetnie udrażnia zatkany nos.

 • Monika 2016-04-19 12:59

  Super!Nie ma lepszego produktu na oczyszczane i pielęgnacje noska naszych dzieci.Polecam!!

 • Moja recenzja książki "2xME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA, MAKSIMUM EFEKTÓW"

  Moja recenzja książki "2xME – MINIMUM ZAANGAŻOWANIA, MAKSIMUM EFEKTÓW"

  Czytaj artykuł
  Suplementy chelatowane

  Suplementy chelatowane

  Czytaj artykuł
  Doskonałe właściwości olejku rycynowego

  Doskonałe właściwości olejku rycynowego

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2016-03-30 14:08

  Pomaga przy katarze. Polecam

 • Zapoznaj się z ulotką Nasodrill

  Producent:

  PIERRE FABRE

  Thumb pierre fabre

  Opis:

  Wyrób medyczny Nasodrill to spray wskazany do codziennej higieny nosa. Preparat jest izotonicznym roztworem, sporządzonym z wody bogatej w siarkę, pochodzącej z francuskiego uzdrowiska Luchon. Nasodrill łagodzi miejscowe stany zapalne, wzmacnia mechanizmu obronny śluzówki górnych dróg oddechowych. Można go stosować wspomagająco w zapaleniu śluzówki nosa oraz gardła.

  Skład:

  Komponenty sprayu Nasodrill to: woda z Luchon, chlorek sodu, obojętny gaz nośnikowy (azot, bez kontaktu z produktem). Preparat nie zawiera konserwantów.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie sprayu Nasodrill powinno odbywać się tak, jak zalecił lekarz lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce preparatu.

  Zalecana porcja produktu w ciągu dnia to 1-3 aplikacji do każdego nozdrza. Produkt należy rozpylać za każdym razem przez ok. 2-3 sekundy.

  Przeciwwskazania:

  Przed użyciem produktu należy zapoznać się z treścią ulotki dołączoną do opakowania bądź skonsultować się z lekarzem lub farmaceutą. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik produktu Nasodrill.

  Preparat Nasodrill należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przechowywać w temperaturze pokojowej.Nie stosować po upływie terminu ważności podanym na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej do przyjęcia w ciągu dnia porcji preparatu.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - higiena nosa

  Nasodrill

  4.254 opinii:
  Wyrób medyczny Nasodrill to spray wskazany do codziennej higieny nosa. Preparat...
  czytaj dalej »

  Wyrób medyczny Nasodrill to spray wskazany do codziennej higieny nosa. Preparat... czytaj dalej »

  4.254 opinii:

  Specyfik Nasodrill został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Higiena, zdrowie, Areozol do nosa. Wytwórcą produktu Nasodrill jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka produktu Nasodrill jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Nasodrill oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Nasodrill można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Nasodrill. Preparat Nasodrill został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-08-27 17:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Nasodrill to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania Nasodrill. Jeżeli dodasz opinię na temat produktu Nasodrill to z pewnością pomożesz wielu osobom.