Mousse Mattifying Make-up

Mousse Mattifying Make-up

miejsce
w rankingu

--

Mousse Mattifying Make-up
3.75
opinii: 4
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Justyna 2016-03-01 14:16

  Matuje a jednocześnie nie wysusza skóry,jak robiły to inne musy. Nadaje naturalny efekt i dobrze kryje niedoskonałości!polecam!

 • Dominika.T 2015-08-05 19:14

  Dobrze kryje wszystkie zaczerwienienia, na twarzy wygląda naturalnie. Nie miałam żadnych problemów z jego stosowaniem.

 • Xiana 2015-08-05 19:14

  Fluid sypie się w palcach, aż bałam się go nałożyć na twarz. Dopiero na twarzy widziałam te plamki małe, bardzo słabo kryje, nie kupię go po raz ponowny.

 • Jak dbać o cerę od wewnątrz

  Jak dbać o cerę od wewnątrz

  Czytaj artykuł
  Choroby tarczycy- jakie badania wykonać

  Choroby tarczycy- jakie badania wykonać

  Czytaj artykuł
  Wiosenna odnowa

  Wiosenna odnowa

  Czytaj artykuł
 • Weronika 2015-06-11 17:00

  Podkład solidnie pokrywa twarz i nie pozostawia pustych na niej miejsc, moim zdaniem to dobry podkład. Nie widziałam aby się kruszył, rozmazywał ,a stosuję go już od miesiąca

 • Zapoznaj się z ulotką Mousse Mattifying Make-up

  Producent:

  CATRICE

  Thumb catrice

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Preparat Mousse Mattifying Make-up został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą preparatu Mousse Mattifying Make-up jest Catrice, który również jest producentem takich produktów jak Gel Eye Liner, Eye Brow Stylist, Infinite Matt Make Up, Ultimate Colour, Mousse Mattifying Make-up. Ulotka produktu Mousse Mattifying Make-up jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Mousse Mattifying Make-up oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Produkt Mousse Mattifying Make-up można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Mousse Mattifying Make-up. Preparat Mousse Mattifying Make-up został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-21 06:06. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Mousse Mattifying Make-up to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona uzupełniana jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat użytkowania Mousse Mattifying Make-up. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Mousse Mattifying Make-up to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.