Kozie Mleko Mleczko + Tonik

Kozie Mleko Mleczko + Tonik

miejsce
w rankingu

--

Kozie Mleko Mleczko + Tonik
4.67
opinii: 3
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Igis 2015-07-05 19:02

  Działa to perfekcyjnie i daje od razu 5/5. Bez dwóch zdań idealnie mi to pasuje i jestem zadowolona z jego skutku. Jak dla mnie dizała i jest super!

 • Olga 2015-07-05 19:01

  Kozie Mleko Mleczko + Tonik działa kojąco i w skutecznie sposób radzi sobie z makijażem. Świetnie to działa i jestem dumna!

 • Aga332 2015-07-05 18:57

  Ziaja zawsze na mnie działa pozytywnie i bardzo mi się podoba jego działanie. Daje po prostu 5/5 i jestem dumna z tego!

 • Zapoznaj się z ulotką Kozie Mleko Mleczko + Tonik

  Producent:

  ZIAJA

  Thumb ziaja

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tonik

  Specyfik Kozie Mleko Mleczko + Tonik został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tonik, mleczko, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem preparatu Kozie Mleko Mleczko + Tonik jest Ziaja, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Ziaja Wielowitaminowy, Ziaja Aretina Q Krem pod oczy, Ziaja Wielowitaminowa , Ziaja Stopy, Ziaja Anno D`oro. Ulotka specyfiku Kozie Mleko Mleczko + Tonik jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Kozie Mleko Mleczko + Tonik oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Kozie Mleko Mleczko + Tonik dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Kozie Mleko Mleczko + Tonik. Preparat Kozie Mleko Mleczko + Tonik został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-21 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Kozie Mleko Mleczko + Tonik to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Kozie Mleko Mleczko + Tonik. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Kozie Mleko Mleczko + Tonik to z pewnością pomożesz wielu ludziom.