INHALOL

INHALOL

miejsce
w rankingu

--

INHALOL
0.0
opinii: 0
Ciągła senność – co jest przyczyną?

Ciągła senność – co jest przyczyną?

Czytaj artykuł
Aloes – sekret zdrowia i urody

Aloes – sekret zdrowia i urody

Czytaj artykuł
Masło orzechowe 500g

Masło orzechowe 500g

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką INHALOL

Producent:

Opis:

INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim pacjentom krople INHALOL w leczeniu przeziębienia. INHALOL to kompozycja olejków eterycznych o działaniu leczniczym. Wskazaniem do stosowania kropli jest uporczywy katar oraz łagodzenie dolegliwości związanych z chorobami górnych dróg oddechowych.

Skład:

W składzie kropli INHALOL znajdują się następujące substancje: olejek sosnowy, olejek tymiankowy, olejek miętowy, olejek terpentynowy.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat przeznaczony jest dla dzieci powyżej 7. roku życia. Kilka kropli należy dodać do naczynia z gorącą wodą i wdychać opary.

Przeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych. Należy zaprzestać inhalacji, gdy dojdzie do podrażnienia błon śluzowych.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - Inhalacja

ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa

4.673 opinii:
ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny...
czytaj dalej »

ZABŁOCKA - Mgiełka Solankowa została stworzona z myślą o dzieciach, jak i dorosłych. Naturalny... czytaj dalej »

Nebu-Dose Hipertonic

4.02 opinii:
Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat...
czytaj dalej »

Nebu-Dose Hipertonic to preparat dostępny w postaci roztworu hipertonicznego. Preparat... czytaj dalej »

INHALOL

0.00 opinii:
INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim...
czytaj dalej »

INHALOL to produkt leczniczy dostępny w postaci kropli do inhalacji. Lekarze zalecają swoim... czytaj dalej »

0.00 opinii:

Specyfik INHALOL został zapisany do kategorii Zdrowie wraz z tagami: katar, ból gardła, zapalenie oskrzeli, Inhalacja. Producentem produktu INHALOL jest , który również jest wytwórcą takich preparatów jak . Ulotka produktu INHALOL jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat INHALOL oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik INHALOL dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu INHALOL. Preparat INHALOL został dodany do naszej bazy w dniu 2015-08-20 10:26. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu INHALOL to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza platforma współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania INHALOL. Jeżeli zamieścisz informację na temat specyfiku INHALOL to z pewnością pomożesz wielu osobom.