High Impact Mascara

High Impact Mascara

miejsce
w rankingu

--

High Impact Mascara
3.67
opinii: 3
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiolka34 2015-07-05 19:04

  Wszystko było by dobrze jakby to nie kruszyło się... To mnie masakrycznie wkurza i później bolą mnie przez to oczy. High Impact Mascara to nie jest dobry tusz!

 • Iga 2015-07-05 19:03

  Bardzo szybko widoczny jest efekt i to mi się podoba. Daje po prostu 5/5 bo pasuje mi to idealnie do makijażu i podkręca i wydłuża moje rzęsy!

 • Sandra 2015-04-20 22:01

  Efekt wow gwarantowany!

 • Zapoznaj się z ulotką High Impact Mascara

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz podkręcający

  Produkt High Impact Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, tusz wydłużający, tusz podkręcający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem specyfiku High Impact Mascara jest Clinique, który również jest wytwórcą takich specyfików jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka preparatu High Impact Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat High Impact Mascara oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt High Impact Mascara można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu High Impact Mascara. Produkt High Impact Mascara został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku High Impact Mascara to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat korzystania z High Impact Mascara. Jeżeli napiszesz opinię na temat produktu High Impact Mascara to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.