Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiolka34 2015-07-05 19:04

  Wszystko było by dobrze jakby to nie kruszyło się... To mnie masakrycznie wkurza i później bolą mnie przez to oczy. High Impact Mascara to nie jest dobry tusz!

 • Iga 2015-07-05 19:03

  Bardzo szybko widoczny jest efekt i to mi się podoba. Daje po prostu 5/5 bo pasuje mi to idealnie do makijażu i podkręca i wydłuża moje rzęsy!

 • Sandra 2015-04-20 22:01

  Efekt wow gwarantowany!

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik High Impact Mascara został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający, tusz wydłużający, tusz podkręcający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą preparatu High Impact Mascara jest Clinique, który również jest twórcą takich preparatów jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka specyfiku High Impact Mascara jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać opinie na temat High Impact Mascara oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat High Impact Mascara można dostać bez recepty.