Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner

Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner

miejsce
w rankingu

--

Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner
3.33
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Daga443 2015-04-20 21:09

  U mnie sytuacja wygląda bardzo dobrze. Po tej odżywce moje włosy są miękkie i widać jakby były bardziej sprężyste oraz mocne. To pomogło mi bardzo z moimi włosami oby tak bylo dalej.

 • Hebdzia 2015-04-20 21:09

  Po zastosowaniu tak szczerze nie poczułam żadnej róznicy. Czuje się po prostu tak fatalnie jak wcześniej. Moje włosy są na takim samym etapie jak wcześniej i nic się nie dzieje z tym!

 • Wiktoria R. 2015-04-16 20:24

  Idealnie działa na moje zniszczone włosy. Dzięki temu w prosty oraz szybki sposób regeneruje je i skutecznie wzmacniam. To pomaga mi pięknie wygladać na co dzień. Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner

  Producent:

  CLAIROL

  Thumb clairol

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - odżywka nawilżająca

  Odżywka głęboko nawilżająca

  0.00 opinii:
  Odżywka głęboko nawilżająca Biokap rekomendowana jest dla osób, które posiadają...
  czytaj dalej »

  Odżywka głęboko nawilżająca Biokap rekomendowana jest dla osób, które posiadają... czytaj dalej »

  Preparat Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: odżywka nawilżająca, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą produktu Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner jest Clairol, który również jest twórcą takich preparatów jak Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner , Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Shampoo. Ulotka specyfiku Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner . Specyfik Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner to prosimy o napisanie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner . Jeżeli zamieścisz opinię na temat specyfiku Herbal Essences, Hello Hydration, Moisturizing Conditioner to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.