Heel Traumeel

Heel Traumeel

miejsce
w rankingu

--

Heel Traumeel
4.0
opinii: 1
Bolesny problem

Bolesny problem

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł
Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czy wiesz jak radzić sobie z bólem zatok?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-04-18 12:29

  Maść dobra i niweluje ból a nawet siniak szybko znikł

 • Zapoznaj się z ulotką Heel Traumeel

  Producent:

  Opis:

  Heel Traumeel to preparat dostępny w postaci tabletek. Preparat w szczególności rekomendowany jest dla osób, które pragną złagodzi dolegliwości mięśni oraz stawów. Heel Traumeel to idealne rozwiązanie dla pacjentów, którzy doznali skręcenia stawów.

  Skład:

  W składzie tabletek Heel Traumeel znajdują się następujące substancje: arnica montana D2, Calendula officinalis D2, hamamelis virginiana D2, achillea millefolium D3 ana; atropa belladonna D4; aconitum napellus D3, mercurius solubilis hahnemanni D8, hepar sulfuris D8 ana; chamomilla recutita D3, symphytum officinale D8 ana; bellis perennis D2, echinacea D2, echinacea purpurea D2 ana, hypericum perforatum D2, laktoza jednowodna, stearynian magnezu.

  Dawkowanie:

  Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Osobom dorosłym oraz dzieciom powyżej 12. roku życia zaleca się przyjmować 1 tabletkę 3 razy dziennie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może doprowadzić to do poważnych konsekwencji zdrowotnych.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - bóle stawowo-mięśniowe

  Specyfik Heel Traumeel został zapisany do kategorii Ból wraz z tagami: ból pleców, ból mięśni, ból stawów, Stłuczenia, środek przeciwzapalny, środek przeciwbólowy, bóle stawowo-mięśniowe. Wytwórcą specyfiku Heel Traumeel jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka produktu Heel Traumeel jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Heel Traumeel oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Produkt Heel Traumeel dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Heel Traumeel. Preparat Heel Traumeel został dołączony do bazy danych w dniu 2015-08-22 21:18. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Heel Traumeel to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Heel Traumeel. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Heel Traumeel to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.