Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner

Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner

miejsce
w rankingu

--

Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner
4.5
opinii: 4
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Męska pielęgnacja twarzy

Męska pielęgnacja twarzy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Asia 2016-02-11 10:48

  Maseczka Dove jest naprawdę regenerująca tak jak piszą w opisie. Mam długie przesuszone włosy, które naprawdę nie jest łatwo odżywić i nawilżyć. Ta maseczka naprawdę nieźle sobie z tym poradziła:)Jestem zadowolona z jej działania!

 • Nika 2015-08-04 22:11

  Maseczka pozwala mi odmienić moje włosy i jestem z tego dumna. To działa i już wiem co zrobić ze swoimi zniszczonymi włosami :)

 • Bibka 2015-08-04 22:09

  Od kilku lat stosuje cyklami ten środek i muszę przyznać, że daje sobie radę. Są momenty w których nie pomaga, ale to wystarczy po prostu przerwać i zastosować coś innego na moment, a potem wrócić.

 • Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

  Zdrowych, Wesołych i Śnieżnych Świąt Bożego Narodzenia życzy redakcja Supple.pl

  Czytaj artykuł
  Olej w kuchni i kosmetyce, czyli kilka słów o oleju kokosowym

  Olej w kuchni i kosmetyce, czyli kilka słów o oleju kokosowym

  Czytaj artykuł
  Jak sobie radzić z męskimi problemami?

  Jak sobie radzić z męskimi problemami?

  Czytaj artykuł
 • Angelika 2015-08-04 22:08

  Włosy po tygodniowej kuracji wyglądają o wiele lepiej. Nie spotkałam jeszcze takiego środka na swojej drodze, aby w taki szybki sposób je odbudował. Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: maseczka, maseczka regenerująca, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner jest Dove, który również jest producentem takich produktów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner jest dostępna i można ją zobaczyć. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner oraz znaleźć opis produktu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner. Produkt Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:03. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza platforma uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać informacje na temat korzystania z Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner. Jeżeli utworzysz notkę na temat preparatu Hair Therapy, Nourishing Oil Care Daily Treatment Conditioner to z pewnością pomożesz wielu osobom.