Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł
Zalety kosmetyków mineralnych

Zalety kosmetyków mineralnych

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Barci 2015-05-15 22:16

  Działa jak należy. Szybko oraz sprawnie regeneruje zniszczone włosy i dodaje im życia. Teraz już nie mam problemu z ich suchością i jest super !

 • Wikusia 2015-05-15 22:15

  Miałobyć 4!

 • Wikusia 2015-05-15 22:15

  Daje bez dwóch zdań 4/5, bo to działa perfekcyjnie. Jedynie do czego można się doczepić to jest to, że cena jest troszkę za duża i to mnie mega wkurza ale co zrobić :)

 • Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

  Jak wzmocnić organizm na wiosnę?

  Czytaj artykuł
  Jak obniżyć cholesterol?

  Jak obniżyć cholesterol?

  Czytaj artykuł
  Olej babassu i jego zalety?

  Olej babassu i jego zalety?

  Czytaj artykuł
 • Maika 2015-05-15 22:15

  Szybko regeneruje moje zniszczone włosy. Stan ich był cięzki ale po kilku dniach o jest teraz o wiele lepiej. Na prawdę daje dużo. Spróbujcie a potem zapytajcie sie innej osoby to rzeczywiście zauważy różnice :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Specyfik Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: szampon do włosów, do włosów, szampon regenerujący, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, szampony, pielęgnacja włosów. Producentem produktu Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo jest Dove, który również jest producentem takich preparatów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka produktu Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo można dostać bez recepty.