Reklama baner
Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo

Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo

miejsce
w rankingu

--

Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo
4.0
opinii: 4

Kup w sklepie

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Barci 2015-05-15 22:16

  Działa jak należy. Szybko oraz sprawnie regeneruje zniszczone włosy i dodaje im życia. Teraz już nie mam problemu z ich suchością i jest super !

 • Wikusia 2015-05-15 22:15

  Miałobyć 4!

 • Wikusia 2015-05-15 22:15

  Daje bez dwóch zdań 4/5, bo to działa perfekcyjnie. Jedynie do czego można się doczepić to jest to, że cena jest troszkę za duża i to mnie mega wkurza ale co zrobić :)

 • Co jeść i pić podczas upałów?

  Co jeść i pić podczas upałów?

  Czytaj artykuł
  Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

  Czy warto wybierać żywność ekologiczną?

  Czytaj artykuł
  Bardzo ważne badanie

  Bardzo ważne badanie

  Czytaj artykuł
 • Maika 2015-05-15 22:15

  Szybko regeneruje moje zniszczone włosy. Stan ich był cięzki ale po kilku dniach o jest teraz o wiele lepiej. Na prawdę daje dużo. Spróbujcie a potem zapytajcie sie innej osoby to rzeczywiście zauważy różnice :)

 • Zapoznaj się z ulotką Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Mydlnica Lekarska

  4.07 opinii:
  Szampon ziołowy do włosów tłustych MYDLNICA LEKARSKA rekomendowany jest dla osób,...
  czytaj dalej »

  Szampon ziołowy do włosów tłustych MYDLNICA LEKARSKA rekomendowany jest dla osób,... czytaj dalej »

  Preparat Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: szampon do włosów, do włosów, szampon regenerujący, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, szampony, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo jest Dove, który również jest twórcą takich produktów jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Preparat Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo. Specyfik Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-06 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać informacje na temat używania Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo. Jeżeli napiszesz notkę na temat produktu Hair Therapy, Intensive Repair Shampoo to z pewnością pomożesz wielu ludziom.