Reklama baner
Gorzki Paluszek

Gorzki Paluszek

miejsce
w rankingu

--

Gorzki Paluszek
0.0
opinii: 0

Kup w sklepie

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Jak zwalczyć złe samopoczucie?

Czytaj artykuł
Mówiąc STOP nikotynie -  czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Mówiąc STOP nikotynie - czyli dlaczego warto rzucić palenie i… jak to zrobić

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Gorzki Paluszek

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Preparat Gorzki Paluszek został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: obgryzanie paznokci. Wytwórcą produktu Gorzki Paluszek jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Gorzki Paluszek jest dostępna i można ją przeczytać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Gorzki Paluszek oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Gorzki Paluszek można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Gorzki Paluszek. Specyfik Gorzki Paluszek został dołączony do bazy danych w dniu 2016-03-04 15:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Gorzki Paluszek to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Portal Supple.PL tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Gorzki Paluszek. Jeżeli utworzysz opinię na temat preparatu Gorzki Paluszek to z pewnością pomożesz wielu ludziom.