For Teens Spray

For Teens Spray

miejsce
w rankingu

--

For Teens Spray
4.75
opinii: 4
Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Koenzym Q10

Koenzym Q10

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • gaga 2016-02-26 13:41

  Bardzo lubię te dezodoranty!Niska cena, całkiem spora wydajność, warto spróbować ;-)

 • Spayas 2015-04-23 21:40

  No jak to rexona. Przede wszystkim nie robi białych plam i można go stosować bez względu na wszystko bo nie doprowadza do alergii itp spraw. Po prostu perfekto!

 • Gosia 2015-04-23 01:40

  Mi także przypadł do gustu jako dezydorant na co dzień :) 5/5

 • Skóra właściwie zadbana

  Skóra właściwie zadbana

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 1

  Co warto wiedzieć o herbacie? cz. 1

  Czytaj artykuł
  Koenzym Q10

  Koenzym Q10

  Czytaj artykuł
 • Martyna 2015-04-14 22:12

  Stosuję go przy normalnych wyjściach z domu/do szkoły i sprawdza się dobrze - na pewno mogę go polecić każdemu kto ma szuka czegoś na co dzień :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb rexona

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik For Teens Spray został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: dezodorant w sprayu, dezodorant, kosmetyki. Wytwórcą produktu For Teens Spray jest Rexona, który również jest wytwórcą takich produktów jak For Teens Spray. Ulotka preparatu For Teens Spray jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat For Teens Spray oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Preparat For Teens Spray dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu For Teens Spray. Specyfik For Teens Spray został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu For Teens Spray to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania For Teens Spray. Jeżeli dodasz opinię na temat specyfiku For Teens Spray to z pewnością pomożesz wielu osobom.