Femina
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lucyna 2016-02-18 13:56

  Mimo chemicznego składu nie raz mnie uratował . Próbowałam innych płynów intymnych, jednak zawsze wracam do niego.

 • Eliza 2015-05-28 20:37

  Stosuję ten żel od paru tygodni, i jestem bardzo z niego zadowolona. Nie mam po nim podrażnień, jak w przypadku innych żeli. Dla mnie bardzo fajnie się sprawdza

 • Marika 2015-04-28 21:58

  Do pielęgnacji jest to znakomite rozwiązanie i poprzez to można skutecznie zając się higieną intymną. Femina działa jak należy i cieszę się z tej opcji!

 • Przyczyny i objawy zespołu niespokojnych nóg

  Przyczyny i objawy zespołu niespokojnych nóg

  Czytaj artykuł
  Domowe sposoby na ból głowy

  Domowe sposoby na ból głowy

  Czytaj artykuł
  5 powodów żeby jeść wolniej

  5 powodów żeby jeść wolniej

  Czytaj artykuł
 • Opinia użytkownika 2015-04-14 13:43

  Polecam. Bardzo delikatny i nie podrażnia.

 • Zapoznaj się z ulotką Femina

  Producent:

  LACTACYD

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel do higieny intymnej

  Preparat Femina został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: emulsja do higieny intymnej, płyny do higieny intymnej, pianki do higieny intymnej, żele do higieny intymnej, higiena intymna, Pielęgnacja ciała. Wytwórcą preparatu Femina jest Lactacyd, który również jest wytwórcą takich produktów jak Femina. Ulotka preparatu Femina jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Femina oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Femina można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Femina. Preparat Femina został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-02 21:14. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Femina to prosimy o napisanie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat stosowania Femina. Jeżeli dodasz informację na temat specyfiku Femina to z pewnością pomożesz wielu ludziom.