Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara

Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara

miejsce
w rankingu

--

Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara
4.0
opinii: 3
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Panka 2015-05-27 20:02

  W mojej ocenie znakomicie wydłuża oraz pogrubia rzęsy a dodatkowo jego cena mieści się w moich granicach, jednak nie podoba mi się to, że kruszy się po kilku godzinach ;/

 • Olga 2015-05-27 19:59

  Skorzystałam z tego dośc niedawno a od pierwsze użycia było widać różnicę i bardzo mi się to podobało. Jedyny minus tutaj widzę za cenę a tak to jest wporządku!

 • Justi 2015-05-27 19:59

  Tusz bardzo dobrze pogrubia rzęsy i dzięki temu teraz mogę wyglądać jak człowiek. Daje radę i dzięki niemu ładnie wyglądam. Daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara

  Producent:

  MAX FACTOR

  Thumb max factor

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs pogrubiający

  Preparat Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz do rzęs pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, tusz, tusz do rzęs, makijaż. Producentem preparatu Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara jest Max Factor, który również jest twórcą takich specyfików jak False Lash Effect Mascara Waterproof, Xperience, Volumising Mascara, Lash Lift, Masterpiece Transform, Mastertouch Concealer. Ulotka produktu Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara oraz znaleźć opis specyfiku i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara dostępny jest bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara. Preparat Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-05-06 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Eye Brightening Tonal Black Volumising Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.