Extra Super Lash Curved Brush

Extra Super Lash Curved Brush

miejsce
w rankingu

--

Extra Super Lash Curved Brush
3.33
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nikita 2015-04-23 21:35

  Kruszy się po KILKU GODZINACH! To jest masakra a nie dobry tusz!! Nie polecam nikomu!

 • Lena 2015-04-23 01:28

  Rzeczywiście dobrze i mocno podkreśla rzęsy, przy tym nie czyni ich, iż wyglądają sztucznie. Jak dla mnie bomba ;)

 • Małgosia 2015-04-22 22:57

  Tusz bardzo mocno podkreśla rzęsy i czyni widoczne zmiany. Polecam każdemu, do teog starcza nawet na długo :)

 • Zapoznaj się z ulotką Extra Super Lash Curved Brush

  Producent:

  RIMMEL

  Thumb rimmel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty -

  Produkt Extra Super Lash Curved Brush został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz podkręcający, tusz pogrubiający, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Producentem preparatu Extra Super Lash Curved Brush jest Rimmel, który również jest twórcą takich preparatów jak Lasting Finish Matte Lipstick By Kate Moss, Match Perfection Concealer, Renew & Lift, Regenerating Firming Foundation, Scandaleyes Extreme Black Mascara, Scandaleyes Show Off Mascara. Ulotka specyfiku Extra Super Lash Curved Brush jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Extra Super Lash Curved Brush oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Produkt Extra Super Lash Curved Brush można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Extra Super Lash Curved Brush. Specyfik Extra Super Lash Curved Brush został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-03 06:20. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Extra Super Lash Curved Brush to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Extra Super Lash Curved Brush. Jeżeli utworzysz informację na temat produktu Extra Super Lash Curved Brush to z pewnością pomożesz wielu osobom.