Enzym Laktaza

Enzym Laktaza

miejsce
w rankingu

1

Enzym Laktaza
4.0
opinii: 10
Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Solidna dawka motywacji od Adrienne Koleszár

Czytaj artykuł
Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Mleko roślinne – alternatywa dla osób nietolerujących laktozy.

Czytaj artykuł
Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Medialna burza z powodu reklamy magnezu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Ina 2016-12-02 12:44

  polecam wszystkim, któzy borykaja sie z tym problemem

 • Jakub 2015-04-01 22:29

  Kilkanaście lat czekałem na tak innowacyjny lek! Dzięki temu bez większych sensacji znowu piję mleko na śniadanie i czuję się bosko.

 • Michaś:) 2015-03-15 17:45

  Wiele lat nie mogłem pić mleka bo rodzice mi zabronili oraz sam nie chciałem bo źle się czułem. Po tym leku wszystko wróciło do normy i mogę już jeść swoje ulubione płatki!

 • Doskonałe właściwości olejku rycynowego

  Doskonałe właściwości olejku rycynowego

  Czytaj artykuł
  Suplementy z acerolą, skuteczne przy niedoborze witaminy C?

  Suplementy z acerolą, skuteczne przy niedoborze witaminy C?

  Czytaj artykuł
  W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

  W jaki sposób prawidłowo ułożyć dietę na masę dla mężczyzn?

  Czytaj artykuł
 • Puszka 2015-03-12 10:07

  Miałem problemy z nietolarancją laktozy. Ten środek pomógł mi i teraz nie mam problemów z przyjmowaniem już mleka. Działa super i to jest najważniejsze

 • Fotek 2015-03-09 19:44

  CHyba do końca życia będę miał problemy z trawieniem mleka, no cóż. Tak to już się dzieje :( Enzym Laktaza nie pomógł mi i nadal miałem to samo ;/

 • Basia 2015-02-27 20:07

  Na te tabletki czekałam 15 lat, teraz na nowo mogę cieszyć się piciem mleka czy kakao bez myślenia o wzdęciach i nieznośnym bulgotaniu w brzuchu.

 • KomKom 2015-02-10 20:06

  Mi jakoś pomaga, przynajmniej da się normalnie jak człowiek zjeść .. Ale też tego nie traktuję jako cudownego eliksiru, tylko czasami sobie wezmę jak już muszę. Bo już sama nazwa wskazuje że to środek pomocniczy, a nie normalny lek

 • KomKom 2015-02-10 20:06

  Mi jakoś pomaga, przynajmniej da się normalnie jak człowiek zjeść .. Ale też tego nie traktuję jako cudownego eliksiru, tylko czasami sobie wezmę jak już muszę. Bo już sama nazwa wskazuje że to środek pomocniczy, a nie normalny lek

 • Emill 2015-02-10 20:03

  Nie wiem po co takie leki, spróbowałem tego i było to co zawsze - czyli nudności, bóle brzucha i problemy z gazami - Ludzie nie kupujcie tego, to pic na wodę, jak macie problemy z gazami to nie ma bata i nic Wam nie pomoże ...

 • Antena 2015-02-10 20:01

  Działa, przynajmniej na mnie. Jednak wolę go nie brać za często bo laktoza ma normalnie straszny wpływ na mnie - z tego też powodu wolę się ograniczyć po prostu do unikania. Ale jak już muszę to po tym leku nie ma bólów brzucha/wymiotów etc.

 • Zapoznaj się z ulotką Enzym Laktaza

  Producent:

  PURITANS PRIDE

  Thumb puritans pride

  Opis:

  Enzym Laktaza jest to suplement diety, który został stworzony z myślą o osobach, które borykają się z nietolerancją na laktozę. W przypadku spożycia przez nie produktów zawierających ten składnik zwykle pojawiają się dokuczliwe dolegliwości takie jak wzdęcia, bóle brzucha, gromadzenie się gazów czy nawet biegunka. Przyjmowanie Enzymu Laktaza może skutecznie uchronić takie osoby przed wymienionymi skutkami wypicia mleka lub jego przetworów. 

  Skład:

  W składzie kapsułek Enzym Laktaza znajdują się następujące substancje: enzym laktaza, olej sojowy, żelatyna, gliceryna, sorbitol, woda, lecytyna, wosk pszczeli, dwutlenek tytanu.

  Dawkowanie:

  Stosowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać proponowaanej dziennej porcji suplementu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Preparat ten przeznaczony jest wyłącznie dla osób dorosłych.Proponuje się spożywać  1 do 3 kapsułek Enzymu Laktaza w ciągu dnia przed planowaną konsumpcją jakichkolwiek produktów spożywczych zawierających w sobie mleko. Ilość przyjmowanych kapsułek powinna być przede wszystkim dostosowana zarówno do wielkości takiego posiłku, jak i do wrażliwości osobniczej organizmu. Należy jednak pamiętać, że spożycie zbyt dużej ilości preparatu może wywołać przeczyszczenie.

  Przeciwwskazania:

  Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Suplement należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać proponowanej dziennej porcji suplementu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - nietolerancja laktozy

  Enzym Laktaza

  4.010 opinii:
  Enzym Laktaza jest to suplement diety, który został stworzony z myślą o osobach,...
  czytaj dalej »

  Enzym Laktaza jest to suplement diety, który został stworzony z myślą o osobach,... czytaj dalej »

  Lactocontrol

  3.0520 opinii:
  Lactocontrol to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Przeznaczony jest dla...
  czytaj dalej »

  Lactocontrol to suplement diety dostępny w postaci tabletek. Przeznaczony jest dla... czytaj dalej »

  Produkt Enzym Laktaza został dołączony do kategorii Witaminy i suplementy wraz z tagami: niestrawność, zaparcia, wzdęcia, biegunka. Wytwórcą produktu Enzym Laktaza jest Puritans Pride, który również jest producentem takich produktów jak Oli-Femin Q10, Hialu-Femin, Vitapil z Biotyną + Bambus, Enzym Laktaza, Salfazin. Ulotka specyfiku Enzym Laktaza jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Enzym Laktaza oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Enzym Laktaza dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Enzym Laktaza. Preparat Enzym Laktaza został dołączony do bazy danych w dniu 2015-01-30 12:50. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Enzym Laktaza to prosimy o napisanie swojej opinii. Serwis Supple.pl tworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Enzym Laktaza. Jeżeli dołączysz notkę na temat preparatu Enzym Laktaza to z pewnością pomożesz wielu ludziom.