Dream Satin Liquid

Dream Satin Liquid

miejsce
w rankingu

--

Dream Satin Liquid
3.6
opinii: 5
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Wiosenna odnowa

Wiosenna odnowa

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nina 2016-03-14 16:52

  Pozytywnie zaskoczona. Podkład jest niemal tak dobry, jak mój ostatni ulubieniec Astor Skin Match. Nie zapycha, nie wysypuje, nie wysusza i dobrze wygląda na twarzy.Godny polecenia.

 • Amanda 2015-04-28 21:14

  Na ogół jest dobry jedynie do czego mógłbym sie doczepic to cena, ale cóz za efekt się płaci. Trzyma sie kilka godzin na skorze tak jak oczekiwałam i jest fajnie :)

 • Olga 2015-04-28 21:13

  U mnie niestety to nie przyniosło skutku. Podkład nie działa aż tak dobrze i po kilku godzinach praktycznie cały znika to jest dla mnie szok!

 • Palenie tytoniu

  Palenie tytoniu

  Czytaj artykuł
  Skuteczne patenty na poprawę pamięci

  Skuteczne patenty na poprawę pamięci

  Czytaj artykuł
  Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

  Proste ćwiczenia na poprawę wzroku

  Czytaj artykuł
 • Halinka 2015-04-23 21:16

  Owy fluid dobrze działa i wydaje mi się, że będę z niego długo korzystać. Polecam dla każdej kobiety bo bardzo warto jest go stosować :)

 • Adrianna 2015-04-09 00:42

  Wydajność jednego opakowania całkiem dobra, cena także. Więc do narzekania nie mam powodów :) Chociaż mógłby być nieco jaśniejszy jeszcze, ale z drugiej strony nie wygląda sztucznie i to jest jego główny plus

 • Zapoznaj się z ulotką Dream Satin Liquid

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Produkt Dream Satin Liquid został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: fluidy, podkłady, makijaż. Wytwórcą specyfiku Dream Satin Liquid jest Maybelline, który również jest wytwórcą takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku Dream Satin Liquid jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Dream Satin Liquid oraz znaleźć opis produktu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Dream Satin Liquid dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Dream Satin Liquid. Preparat Dream Satin Liquid został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Dream Satin Liquid to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Dream Satin Liquid. Jeżeli zamieścisz recenzję na temat preparatu Dream Satin Liquid to z pewnością pomożesz wielu osobom.