Dream Matte Mousse Foundation

Dream Matte Mousse Foundation

miejsce
w rankingu

--

Dream Matte Mousse Foundation
3.67
opinii: 3

Kup w sklepie

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Rita 2015-08-29 22:38

  Fluid ten lubi zapychać twarz, przekonałam się o tym niestety na swojej skórze :(

 • Flu 2015-08-29 22:34

  Rzeczywiście pomaga przy problemach z świeceniem się skóry, jak dla mnie bardzo dobry fluid :)

 • Opinia użytkownika 2015-04-07 15:20

  Podkład Dream Matte Mousse od Maybelline jest the best. Przynajmniej dla mojej cery mieszanej.

 • Zapoznaj się z ulotką Dream Matte Mousse Foundation

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - podkład

  Specyfik Dream Matte Mousse Foundation został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: podkład matujący, fluidy, podkłady, makijaż. Producentem preparatu Dream Matte Mousse Foundation jest Maybelline, który również jest producentem takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku Dream Matte Mousse Foundation jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Dream Matte Mousse Foundation oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Dream Matte Mousse Foundation można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Dream Matte Mousse Foundation. Produkt Dream Matte Mousse Foundation został dodany do bazy serwisu w dniu 2015-04-02 21:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Dream Matte Mousse Foundation to prosimy o napisanie swojej recenzji. Portal Supple.PL współtworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać opinie na temat używania Dream Matte Mousse Foundation. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Dream Matte Mousse Foundation to z pewnością pomożesz wielu ludziom.