Czysta skóra Fruit Energy

Czysta skóra Fruit Energy

miejsce
w rankingu

--

Czysta skóra Fruit Energy
4.67
opinii: 3
Co szkodzi naszym zębom?

Co szkodzi naszym zębom?

Czytaj artykuł
Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Martinka 2015-08-09 10:56

  Co za bajki! Jak to możne pozwolić pozbyć się trądziku? Niby tak to ma działać aby oczyścić skórę jednak na mnie to nie działa!

 • Amanda 2015-08-09 10:55

  Bardzo polecam! Czysta skóra Fruit Energy pozwoliła mi się pozbyć trądziku i jestem bardzo zadowolona z tego. Daje 5/5!

 • Olivia 2015-08-09 10:55

  Skutecznie oczyszcza twarz. To jest akurat prawda, gdyż po korzystanie z Fruit Energy teraz o wiele lepiej się czuje i mogę sprawniej działac podczas dnia i nie mam tylu krost :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Iladian

  4.52 opinii:
  Żel do higieny intymnej Iladian przeznaczony jest dla kobiet, które borykają się z...
  czytaj dalej »

  Żel do higieny intymnej Iladian przeznaczony jest dla kobiet, które borykają się z... czytaj dalej »

  4.52 opinii:

  Specyfik Czysta skóra Fruit Energy został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: żel, żel rewitalizujący, Żel oczyszczający, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu Czysta skóra Fruit Energy jest Garnier, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Czysta skóra Fruit Energy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Czysta skóra Fruit Energy oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Czysta skóra Fruit Energy można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Czysta skóra Fruit Energy. Preparat Czysta skóra Fruit Energy został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Czysta skóra Fruit Energy to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Czysta skóra Fruit Energy. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Czysta skóra Fruit Energy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.