Czysta skóra Fruit Energy

Czysta skóra Fruit Energy

miejsce
w rankingu

--

Czysta skóra Fruit Energy
4.67
opinii: 3
Na co pomaga witamina D3?

Na co pomaga witamina D3?

Czytaj artykuł
Co to takiego masło kawowe?

Co to takiego masło kawowe?

Czytaj artykuł
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Martinka 2015-08-09 10:56

  Co za bajki! Jak to możne pozwolić pozbyć się trądziku? Niby tak to ma działać aby oczyścić skórę jednak na mnie to nie działa!

 • Amanda 2015-08-09 10:55

  Bardzo polecam! Czysta skóra Fruit Energy pozwoliła mi się pozbyć trądziku i jestem bardzo zadowolona z tego. Daje 5/5!

 • Olivia 2015-08-09 10:55

  Skutecznie oczyszcza twarz. To jest akurat prawda, gdyż po korzystanie z Fruit Energy teraz o wiele lepiej się czuje i mogę sprawniej działac podczas dnia i nie mam tylu krost :)

 • Zapoznaj się z ulotką Czysta skóra Fruit Energy

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - żel rewitalizujący

  Specyfik Czysta skóra Fruit Energy został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: żel, żel rewitalizujący, Żel oczyszczający, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą produktu Czysta skóra Fruit Energy jest Garnier, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Czysta skóra Fruit Energy jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić opinie na temat Czysta skóra Fruit Energy oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Specyfik Czysta skóra Fruit Energy można kupić bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Czysta skóra Fruit Energy. Preparat Czysta skóra Fruit Energy został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Czysta skóra Fruit Energy to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Czysta skóra Fruit Energy. Jeżeli dodasz opinię na temat preparatu Czysta skóra Fruit Energy to z pewnością pomożesz wielu ludziom.