Colossal Volum Cat Eyes Mascara

Colossal Volum Cat Eyes Mascara

miejsce
w rankingu

--

Colossal Volum Cat Eyes Mascara
3.67
opinii: 3
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Domowe sposoby na piękne i lśniące włosy

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Eve 2015-08-17 13:04

  Moja oczy wyglądały po niej tragicznie .. Gorszego efektu nie widziałam :(

 • Ola2 2015-08-17 13:01

  Fajna szczoteczka, u mnie się sprawdziła. Nadaje bardzo dużej objętości rzęsom. Polecam jak najbardziej!

 • Kinia 2015-08-17 12:55

  Tusz całkiem dobrze pogrubia rzęsy, chociaż ta szczoteczka nie budziła u mnie zaufania to jednak się do niej przekonałam. Polecam!

 • Zapoznaj się z ulotką Colossal Volum Cat Eyes Mascara

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - tusz do rzęs pogrubiający

  Produkt Colossal Volum Cat Eyes Mascara został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: tusz pogrubiający do rzęs, tusze do rzęs niewodoodporne, tusze do rzęs, makijaż. Wytwórcą preparatu Colossal Volum Cat Eyes Mascara jest Maybelline, który również jest producentem takich produktów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka specyfiku Colossal Volum Cat Eyes Mascara jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo przeczytać informacje na temat Colossal Volum Cat Eyes Mascara oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Colossal Volum Cat Eyes Mascara można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Colossal Volum Cat Eyes Mascara. Produkt Colossal Volum Cat Eyes Mascara został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:17. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Colossal Volum Cat Eyes Mascara to prosimy o dodanie swojej recenzji. Portal Supple.PL tworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Colossal Volum Cat Eyes Mascara. Jeżeli dodasz informację na temat produktu Colossal Volum Cat Eyes Mascara to z pewnością pomożesz wielu osobom.