Reklama baner
Chusteczka samoopalająca

Chusteczka samoopalająca

miejsce
w rankingu

--

Chusteczka samoopalająca
4.25
opinii: 4

Kup w sklepie

Co może olej babassu?

Co może olej babassu?

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nina 2016-02-25 11:44

  Pierwsze użycie tych chusteczek było dość ryzykownym posunięciem, gdyż zdecydowałam się na nie przed weselem kuzynki i w dodatku potraktowałam nimi także twarz:)

 • Madzia 2015-07-07 12:38

  Chusteczka samoopalająca to coś nowego dla nas! Jakoś ostatnio miałam okazje przekonać się co to jest w ogóle. Jakoś przekonało mnie to na plus i jestem chętna !

 • Stera 2015-07-07 12:36

  Widać efekt samoopalacza i nawet nie schodzi, ale później widać przebarwienia i to mi się nie podoba aż tak bardzo... Dlatego daje 3!

 • Działanie soli

  Działanie soli

  Czytaj artykuł
  Co to takiego masło kawowe?

  Co to takiego masło kawowe?

  Czytaj artykuł
  Wizyta w saunie bez tajemnic

  Wizyta w saunie bez tajemnic

  Czytaj artykuł
 • Izi 2015-07-07 12:33

  Jak dla mnie to jest to bardzo dobre i praktycznie. W prosty sposób i ciekawy można zaaplikować samoopalacz i już cie nic nie obchodzi :) To jest super :)

 • Zapoznaj się z ulotką Chusteczka samoopalająca

  Producent:

  DAX COSMETICS

  Thumb dax

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Chusteczka samoopalająca został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: witamina E, chusteczka, chusteczka samoopalająca, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Chusteczka samoopalająca jest Dax Cosmetics, który również jest twórcą takich specyfików jak Dax Cosmetics Perfecta Cera wrażliwa, Dax Men, Dax Cosmetics Fitolift, Dax Cosmetics Aqua Magnes 30+ , Dax Cosmetics Aqua Magnes 40+. Ulotka produktu Chusteczka samoopalająca jest dostępna i można ją zobaczyć. W naszym serwisie mogą Państwo zobaczyć informacje na temat Chusteczka samoopalająca oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Chusteczka samoopalająca można kupić bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Chusteczka samoopalająca. Preparat Chusteczka samoopalająca został dodany do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:12. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Chusteczka samoopalająca to prosimy o dodanie swojej recenzji. Serwis Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat stosowania Chusteczka samoopalająca. Jeżeli napiszesz recenzję na temat preparatu Chusteczka samoopalająca to z pewnością pomożesz wielu ludziom.