Anti-Grease
BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Lucyna 2016-03-11 16:24

  Szampon przyjemnie pachnie, łatwo zdjąć jego białe pyłki za pomocą ręcznika (jestem blondynką, więc tak bardzo mi to nie przeszkadza) i nie jest drogi. Polecam!

 • Bożena 2016-02-17 11:31

  Jest świetny, trzyma sie długo, odświeża włosy i wyglądają jakby były myte w ten sam dzien. Jest naprawde świetny, ja polecam!

 • Nikusia 2015-08-05 13:56

  Moje włosy teraz są w o wiele lepszej kondycji niż wcześniej. Cieszę się z tego i jestem dumna że mogę w prosty i szybki sposób odmienić tak je :)

 • Dieta w wielkim mieście

  Dieta w wielkim mieście

  Czytaj artykuł
  Dlaczego otyłość brzuszna jest niebezpieczna?

  Dlaczego otyłość brzuszna jest niebezpieczna?

  Czytaj artykuł
  Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

  Jak walczyć i unikać zakażenia grzybicą stóp?

  Czytaj artykuł
 • Caro 2015-05-07 11:09

  ja mam bardzo duży problem z przetłuszczającymi się włosami i muszę przyznać, że to mi pomogło. Jednak po kilku zastsoowaniach problem wrócił po normalości i wszystko jest teraz tak jak wcześniej ;/

 • Natilka 2015-05-07 11:08

  U mnie działa po prosty excelent! Nie korzystałam z lepszego środka od dawna. Anti-Grease to bezbłędny środek, który warto jest stosować w przypadku suchych włosów.

 • kasia W. 2015-05-07 11:07

  Ten szampon jest znakomity w prosty i szybki sposób pokazuje mi jak łatwo jest zmienić swoje życie. Włosy są o wiele lepsze i dlatego dziękuje twórcom za ten środek.

 • Zapoznaj się z ulotką Anti-Grease

  Producent:

  SYOSS

  Thumb syoss

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Anti-Grease został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: suchy szampon, do włosów przetłuszczających się, do włosów, szampon, szampon do włosów, uniwersalne szampony, szampony, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Anti-Grease jest Syoss, który również jest twórcą takich preparatów jak Repair Therapy, Professional Performance, Mixing Colors, Repair Therapy, Balsam, Volume Lift. Ulotka specyfiku Anti-Grease jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Anti-Grease oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Anti-Grease dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Anti-Grease. Specyfik Anti-Grease został dodany do bazy danych w dniu 2015-05-06 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Anti-Grease to prosimy o dodanie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Anti-Grease. Jeżeli dołączysz notkę na temat produktu Anti-Grease to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.