Amor Amor EDT

Amor Amor EDT

miejsce
w rankingu

--

Amor Amor EDT
3.67
opinii: 3
Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czy kosmetyki na trądzik różowaty są skuteczne?

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Liroy 2015-05-28 21:03

  Za takie ceny serdzecznie dziękujemy !!!

 • Barbara 2015-04-19 15:51

  Amor Amor EDT to jeden z moich ulubionych zapachów, które chyba do końca mojego życia będę kupować, bo działa rewelacyjnie. Działa perfekto i daje 5!

 • Kiri 2015-04-09 01:31

  Drogi, wręcz bardzo drogi jest to zapach - i na pewno nie dla każdego. Jednakże ja jestem bardzo pozytywnie zaskoczona, pierwsze pachnie tak jakby alkoholem, ale potem się rozchodzi i już normalnie zaczyna pachnąć różami:) Na pewno mogę go polecić

 • Zapoznaj się z ulotką Amor Amor EDT

  Producent:

  CACHAREL

  Thumb cacharel

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Amor Amor EDT został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: zapachy dla kobiet, perfumy, zapachy. Wytwórcą produktu Amor Amor EDT jest Cacharel, który również jest twórcą takich produktów jak Amor Amor EDT, Eden EDP. Ulotka preparatu Amor Amor EDT jest dostępna i można ją zobaczyć. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat Amor Amor EDT oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Amor Amor EDT można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze artykułów na temat preparatu Amor Amor EDT. Specyfik Amor Amor EDT został dodany do bazy Supple.PL w dniu 2015-04-03 06:13. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Amor Amor EDT to prosimy o zamieszczenie swojej opinii. Platforma Supple.pl współtworzona jest przez użytkowników i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać recenzje na temat korzystania z Amor Amor EDT. Jeżeli zamieścisz opinię na temat produktu Amor Amor EDT to z pewnością pomożesz wielu ludziom.