Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum

Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum

miejsce
w rankingu

--

Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum
3.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Jak depilować twarz?

Jak depilować twarz?

Czytaj artykuł
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Kosmetyki​ ​do​ ​włosów​ ​-​ ​szeroki​ ​wybór,​ ​wiele​ ​możliwości

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Wiki 2015-08-28 12:28

  Rzeczywiście dobrze działa! Polecam jaka najbardziej, bo przy moich zniszczonych już końcówkach to chyba jedyna rozwiązanie

 • Wiolka 2015-04-14 16:25

  Szukałam czegoś takiego od dawna jednak to nie spełnia moich oczekiwań. Nie polecam za bardzo bo to nie działa. Daje 1!

 • Dominika 2015-04-11 01:02

  Mi pomaga nie tylko na zniszczone końcówki, ale na całe włosy aby były silne i dobrze wyglądały. Z końcówkami już nie mam problemu, na pewno dzięki temu znacznie lepiej moje włosy wyglądają.

 • Zapoznaj się z ulotką Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum

  Producent:

  AVON

  Thumb avon

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - serum do włosów zniszczonych

  Produkt Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: serum na zniszczone końcówki, uniwersalne odżywki, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą preparatu Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum jest Avon, który również jest wytwórcą takich produktów jak Color Trend, Kajalstick Double-Ended, Summer White Sunset EDT, Super Drama Mascara, Planet Spa, Thailand Lotus Flower, Luxuriously Light Body Souffle, Skin So Soft, Replenishing Hand Cream. Ulotka produktu Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum jest dostępna i można ją pobrać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum oraz znaleźć opis preparatu i przejrzeć jego opakowanie. Preparat Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum. Preparat Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum został dołączony do bazy danych w dniu 2015-04-02 21:15. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum to prosimy o dołączenie swojej opinii. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat stosowania Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum. Jeżeli utworzysz informację na temat preparatu Advance Techniques, Daily Shine Dry End Serum to z pewnością pomożesz wielu osobom.