Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Zaproszenie do świata domowych kosmetyków

Czytaj artykuł
Pielęgnacja włosów olejami

Pielęgnacja włosów olejami

Czytaj artykuł
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nitkasa 2015-04-30 21:11

  Ogólnie nie wiem jak go ocenić. Jest po prosty zwykły jak reszta tych środków z którymi miałam okazje współpracować. Nie ma szału, więc nie polecam za bardzo :)

 • Mika 2015-04-30 20:58

  Daje bardzo dobry efekt i cieszę się, że spotkałam takie dobry dezodorant. Teraz jest dla mnie jednym z moich lepszych środków. Daje 5/5!

 • Kasia 2015-04-11 01:03

  Stosuję go tylko gdy mam zamiar uprawiać jakiś sport i od rzadko na co dzień - polecić go mogę, ponieważ człowiek wtedy aż tak nie śmierdzi i da się normalnie przeprowadzić trening ze znajomymi :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb adidas

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Specyfik Action 3 został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: dezodorant antyperspiracyjny, dezodorant w sprayu, dezodorant, kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Action 3 jest Adidas, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Action 3, Fruity Rhythm EDT. Ulotka specyfiku Action 3 jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Action 3 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego obrazki. Specyfik Action 3 dostępny jest bez recepty.