Action 3

Action 3

miejsce
w rankingu

--

Action 3
3.67
opinii: 3
Perfumy ze wszystkich stron świata

Perfumy ze wszystkich stron świata

Czytaj artykuł
Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Doskonałe właściwości olejku rycynowego

Czytaj artykuł
Wszystko o depilacji woskiem

Wszystko o depilacji woskiem

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Nitkasa 2015-04-30 21:11

  Ogólnie nie wiem jak go ocenić. Jest po prosty zwykły jak reszta tych środków z którymi miałam okazje współpracować. Nie ma szału, więc nie polecam za bardzo :)

 • Mika 2015-04-30 20:58

  Daje bardzo dobry efekt i cieszę się, że spotkałam takie dobry dezodorant. Teraz jest dla mnie jednym z moich lepszych środków. Daje 5/5!

 • Kasia 2015-04-11 01:03

  Stosuję go tylko gdy mam zamiar uprawiać jakiś sport i od rzadko na co dzień - polecić go mogę, ponieważ człowiek wtedy aż tak nie śmierdzi i da się normalnie przeprowadzić trening ze znajomymi :)

 • Zapoznaj się z ulotką Action 3

  Producent:

  ADIDAS

  Thumb adidas

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Action 3 został zapisany do kategorii Uroda wraz z tagami: dezodorant antyperspiracyjny, dezodorant w sprayu, dezodorant, kosmetyki. Wytwórcą preparatu Action 3 jest Adidas, który również jest twórcą takich preparatów jak Action 3, Fruity Rhythm EDT. Ulotka preparatu Action 3 jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Action 3 oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Action 3 można dostać bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Action 3. Preparat Action 3 został zapisany do bazy serwisu w dniu 2015-04-03 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Action 3 to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Portal Supple.PL uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Action 3. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Action 3 to z pewnością pomożesz wielu ludziom.