3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2

3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2

miejsce
w rankingu

--

3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2
3.0
opinii: 3
Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Jak znacznie zmniejszyć zmarszczki wokół oczu?

Czytaj artykuł
Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Olejek jojoba- właściwości i zastosowanie.

Czytaj artykuł
Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Wąskie usta nie muszą już być problemem! Zabiegi powiększania ust

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Idara 2015-07-05 20:27

  Miałam dać 3!

 • Idara 2015-07-05 20:27

  Niby działa bardzo dobrze, ale cena mnie demotywuje tego środka. Zawsze kupowałam tańszy i teraz mama nie chce mi więcej pieniążków dawać;/

 • Ewka W. 2015-07-05 20:26

  Tonik bardzo dobrze oczyszcza skóre i nie wyskakują mi juz tak zaskórniki jak wcześniej. Moja twarz o wiele lepiej funkcjonuje i cieszę się z tego :)

 • Zapoznaj się z ulotką 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tonik do cery suchej, tonik do cery normalnej, toniki, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 jest Clinique, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka preparatu 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2. Produkt 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 to z pewnością pomożesz wielu osobom.