Reklama baner
 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2

3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2

miejsce
w rankingu

--

3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2
3.0
opinii: 3

Kup w sklepie

Moda na niemycie włosów

Moda na niemycie włosów

Czytaj artykuł
Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Nietypowe zastosowania oleju kokosowego

Czytaj artykuł
Właściwości glinki białej Kaolinite

Właściwości glinki białej Kaolinite

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Idara 2015-07-05 20:27

  Miałam dać 3!

 • Idara 2015-07-05 20:27

  Niby działa bardzo dobrze, ale cena mnie demotywuje tego środka. Zawsze kupowałam tańszy i teraz mama nie chce mi więcej pieniążków dawać;/

 • Ewka W. 2015-07-05 20:26

  Tonik bardzo dobrze oczyszcza skóre i nie wyskakują mi juz tak zaskórniki jak wcześniej. Moja twarz o wiele lepiej funkcjonuje i cieszę się z tego :)

 • Zapoznaj się z ulotką 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2

  Producent:

  CLINIQUE

  Thumb clinique

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepszy lek na kaszel

  Produkt 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: tonik do cery suchej, tonik do cery normalnej, toniki, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Wytwórcą specyfiku 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 jest Clinique, który również jest wytwórcą takich preparatów jak 3-step Skin Care System, Liquid Facial Soap Mild Formula, Fresh Bloom Allover Colour, All About Eyes Rich, 3-step Skin Care System, Dramatically Different Moisturizing Gel, All About Eyes Concealer. Ulotka preparatu 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo zobaczyć opinie na temat 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Specyfik 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 można kupić bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2. Produkt 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-04-15 06:00. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 to prosimy o dołączenie swojej opinii. strona internetowa Supple.pl tworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać opinie na temat stosowania 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2. Jeżeli dodasz notkę na temat specyfiku 3-step Skin Care System, Clarifying Lotion 2 to z pewnością pomożesz wielu osobom.