Żel z arniką i bursztynem

Żel z arniką i bursztynem

miejsce
w rankingu

--

Żel z arniką i bursztynem
0.0
opinii: 0
Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Jak szukać przyczyn bólu głowy?

Czytaj artykuł
Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Suplementy, które znajdziesz w aptece na ból głowy

Czytaj artykuł
Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Innowacyjne sposoby leczenia bólu

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką Żel z arniką i bursztynem

Producent:

GORVITA

Thumb gorvita logo pl

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników Najlepsze produkty - bóle stawowe

Preparat Żel z arniką i bursztynem został dodany do kategorii Ból wraz z tagami: ból mięśni, Nerwobóle, Bóle mięśni, bóle stawowe. Wytwórcą preparatu Żel z arniką i bursztynem jest Gorvita, który również jest twórcą takich produktów jak Erotic, Apleplus Forte, Chrom Forte z zieloną herbatą, Zielona Kawa Gorvita, Zielony Jęczmień Gorvita. Ulotka specyfiku Żel z arniką i bursztynem jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać recenzje na temat Żel z arniką i bursztynem oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Żel z arniką i bursztynem można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Żel z arniką i bursztynem. Specyfik Żel z arniką i bursztynem został zapisany do bazy serwisu w dniu 2016-02-25 13:19. Jeżeli jesteś osobą, która używała preparatu Żel z arniką i bursztynem to prosimy o dodanie swojej opinii. Nasza strona współtworzona jest przez odwiedzających i to właśnie dzięki Wam możemy udostępniać opinie na temat używania Żel z arniką i bursztynem. Jeżeli utworzysz recenzję na temat preparatu Żel z arniką i bursztynem to z pewnością pomożesz wielu osobom.