Watershine Gloss Diamonds

Watershine Gloss Diamonds

miejsce
w rankingu

--

Watershine Gloss Diamonds
4.0
opinii: 5
Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Idealne pośladki na lato - pięć prostych sposobów!

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Urszula 2016-03-15 11:36

  Błyszczyk ma malutkie opakowanie ze srebrną nakrętką z aplikatorem. Na ustach dawał transparentny efekt z diamencikami.Efekt utrzymywał się przynajmniej 3 godziny.

 • Helena 2016-02-26 10:09

  Używam od kilku lat. Co co mi się w nim podoba, że się nie bryluje, długo się trzyma i faktycznie lustrzany blask. Bardzo wydajny.

 • Egga 2015-07-10 12:58

  Kosztuje 15zł, czyli dość sporo :/ W tej cenie nie powinien się szybko kończyć i zaraz wysuszać ust - u mnie tak się dzieje, więc raczej nie polecam. Są tańsze i lepsze

 • Leczenie farmakologiczne prostaty

  Leczenie farmakologiczne prostaty

  Czytaj artykuł
  Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

  Solidna dawka motywacji od @shredded_life_

  Czytaj artykuł
  Problemy z erekcją w Polsce

  Problemy z erekcją w Polsce

  Czytaj artykuł
 • Higienistka 2015-07-10 12:57

  Jedynym minusem tego błyszczyka jest jego wydajność A tak na plus: -zapach -nawilża usta -gama kolorów -wygląd!!

 • Truskawka 2015-07-10 12:55

  Szminka rzeczywiście dobrze się błyszczy, do tego dobrze kryje usta. Nie rozmazuje się - ja jestem jak najbardziej za takimi szminkami!

 • Zapoznaj się z ulotką Watershine Gloss Diamonds

  Producent:

  MAYBELLINE

  Thumb maybelline

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - kosmetyki

  Produkt Watershine Gloss Diamonds został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: kosmetyki. Wytwórcą specyfiku Watershine Gloss Diamonds jest Maybelline, który również jest wytwórcą takich preparatów jak Hydra Extreme, Forever strong + Iron, SuperStay 24h Concealler, Mega Plush Volume Express Mascara, Water Shine. Ulotka preparatu Watershine Gloss Diamonds jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Watershine Gloss Diamonds oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego zdjęcia. Preparat Watershine Gloss Diamonds dostępny jest bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Watershine Gloss Diamonds. Produkt Watershine Gloss Diamonds został dołączony do naszej bazy w dniu 2015-05-06 06:07. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Watershine Gloss Diamonds to prosimy o dołączenie swojej opinii. Nasza strona tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki nim możemy dzielić się z innymi informacjami na temat używania Watershine Gloss Diamonds. Jeżeli dołączysz opinię na temat preparatu Watershine Gloss Diamonds to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.