Rilastil

Rilastil

miejsce
w rankingu

--

Rilastil
4.0
opinii: 1
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł
Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Jak używać kosmetyków by były skuteczne?

Czytaj artykuł
Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Tusz do rzęs - tajemnica kobiecego spojrzenia

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2016-04-04 11:37

    Świetny krem

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Specyfik Rilastil został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: łojotok. Wytwórcą produktu Rilastil jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Rilastil jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Rilastil oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Rilastil można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rilastil. Preparat Rilastil został zapisany do bazy danych w dniu 2016-03-01 15:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rilastil to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Rilastil. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Rilastil to z pewnością pomożesz wielu osobom.