Rilastil

Rilastil

miejsce
w rankingu

--

Rilastil
4.0
opinii: 1
Domowe kosmetyki z herbaty

Domowe kosmetyki z herbaty

Czytaj artykuł
Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Olej marchewkowy jako surowiec kosmetyczny?

Czytaj artykuł
Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Idealne pośladki na latu - pięć prostych sposobów

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

  • Opinia użytkownika 2016-04-04 11:37

    Świetny krem

  • Zapoznaj się z ulotką

    Producent:

    Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

    Specyfik Rilastil został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: łojotok. Wytwórcą produktu Rilastil jest , który również jest producentem takich preparatów jak . Ulotka specyfiku Rilastil jest dostępna i można ją pobrać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Rilastil oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego zdjęcia. Specyfik Rilastil można dostać bez recepty. W czytelni nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Rilastil. Preparat Rilastil został zapisany do bazy danych w dniu 2016-03-01 15:58. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Rilastil to prosimy o zamieszczenie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat używania Rilastil. Jeżeli napiszesz informację na temat produktu Rilastil to z pewnością pomożesz wielu osobom.