Naturalna pielęgnacja Ultra Doux

Naturalna pielęgnacja Ultra Doux

miejsce
w rankingu

--

Naturalna pielęgnacja Ultra Doux
3.67
opinii: 3
Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Suplementy poprawiające kondycję naszej skóry

Czytaj artykuł
Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czym kierować się przy wyborze podkładu?

Czytaj artykuł
Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Sekrety pielęgnacji cery Azjatek

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Olivia 2015-08-09 11:59

  Miałam dać 5, bo Naturalna pielęgnacja Ultra Doux działa!

 • Olivia 2015-08-09 11:59

  Od kilku miesięcy stosouje ten środek i jestem bardzo zadowolona. Po pierwsze pomógł mi zachować dobrą kondycje włosów, a po drugie nie łamią się tak teraz :)

 • Maja 2015-08-09 11:58

  Korzystałam z tego szamponu i jestem bardzo zadowolona w szybko sposób pozwolił mi efektownie zwiększyć swoją zdolnośc do pielęgnacji włosow to działa daje 5/5!

 • Zapoznaj się z ulotką Naturalna pielęgnacja Ultra Doux

  Producent:

  GARNIER

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Preparat Naturalna pielęgnacja Ultra Doux został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, szampon, szampon do włosów, uniwersalne szampony, szampony, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Naturalna pielęgnacja Ultra Doux jest Garnier, który również jest twórcą takich preparatów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka produktu Naturalna pielęgnacja Ultra Doux jest dostępna i można ją pobrać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać informacje na temat Naturalna pielęgnacja Ultra Doux oraz znaleźć opis preparatu i zobaczyć jego opakowanie. Specyfik Naturalna pielęgnacja Ultra Doux można dostać bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Naturalna pielęgnacja Ultra Doux. Preparat Naturalna pielęgnacja Ultra Doux został dołączony do bazy serwisu w dniu 2015-05-15 06:04. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Naturalna pielęgnacja Ultra Doux to prosimy o napisanie swojej recenzji. Platforma tworzona jest przez pacjentów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy dzielić się z innymi informacjami na temat użytkowania Naturalna pielęgnacja Ultra Doux. Jeżeli dodasz notkę na temat preparatu Naturalna pielęgnacja Ultra Doux to z pewnością pomożesz wielu osobom.