Mixing Colors

Mixing Colors

miejsce
w rankingu

--

Mixing Colors
4.4
opinii: 5
Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Kosmetyk idealny dla suchej skóry

Czytaj artykuł
Skóra właściwie zadbana

Skóra właściwie zadbana

Czytaj artykuł
Jak dbać o włosy zimą

Jak dbać o włosy zimą

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Opinia użytkownika 2016-03-07 17:33

  Bardzo dobra farba do włosów!

 • Monika 2016-02-25 10:54

  Dla mnie farba jest świetna!!! Nie niszczy włosów. Kolory są lśniące i włosy wyglądają zdrowo.Używam od roku i farbuje odrosty co miesiąc. Polecam.

 • Milka 2015-08-08 12:42

  Kolor zgadza się z tym na opakowaniu i o ile przestrzegamy zaleceń producenta to wszystko wychodzi zazwyczaj ok. Przynajmniej ja nie miałam nigdy z nim problemów.

 • Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

  Czy rzeczywiście wszyscy mogą korzystać z gainerów?

  Czytaj artykuł
  Wszystko o depilacji woskiem

  Wszystko o depilacji woskiem

  Czytaj artykuł
  Co warto wiedzieć o "złym" i "dobrym" cholesterolu?

  Co warto wiedzieć o "złym" i "dobrym" cholesterolu?

  Czytaj artykuł
 • Beata.P 2015-08-08 12:41

  Polecam, syoss robi bardzo fajne farby do koloryzacji. Ja jeszcze na nim się nie zawiodłam.

 • Natalia 2015-05-15 23:53

  U mnie wyszedł zupełnie inny kolor aniżeli pokazany na opakowaniu - miały być włosy bardziej jasne - blond, a wyszły wręcz rude ..

 • Zapoznaj się z ulotką Mixing Colors

  Producent:

  SYOSS

  Thumb syoss

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników Najlepsze produkty - krem

  Produkt Mixing Colors został przyporządkowany do kategorii Uroda wraz z tagami: krem, krem koloryzujący, koloryzacja. Wytwórcą specyfiku Mixing Colors jest Syoss, który również jest wytwórcą takich specyfików jak Repair Therapy, Professional Performance, Mixing Colors, Repair Therapy, Balsam, Volume Lift. Ulotka specyfiku Mixing Colors jest dostępna i można ją przeczytać. Na stronie Supple.PL mogą Państwo sprawdzić recenzje na temat Mixing Colors oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego zdjęcia. Produkt Mixing Colors dostępny jest bez recepty. W naszej bazie wiedzy nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Mixing Colors. Produkt Mixing Colors został dołączony do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:08. Jeżeli jesteś osobą, która używała produktu Mixing Colors to prosimy o dodanie swojej recenzji. strona internetowa Supple.pl współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać recenzje na temat używania Mixing Colors. Jeżeli dodasz informację na temat preparatu Mixing Colors to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.