Eye Q

Eye Q

miejsce
w rankingu

--

Eye Q
0.0
opinii: 0
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Ekstremalny sport sposobem na nudę!

Czytaj artykuł
Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Crystal Mind

3.01 opinii:
Crystal Mind to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom...
czytaj dalej »

Crystal Mind to suplement diety dostępny w postaci kapsułek. Lekarze zalecają swoim pacjentom... czytaj dalej »

Preparat Eye Q został przyporządkowany do kategorii Inne wraz z tagami: dysleksja, ADHD, kapsułki. Wytwórcą specyfiku Eye Q jest , który również jest twórcą takich produktów jak . Ulotka preparatu Eye Q jest dostępna i można ją przeczytać. Na naszej stronie mogą Państwo zobaczyć recenzje na temat Eye Q oraz znaleźć opis produktu i obejrzeć jego opakowanie. Produkt Eye Q dostępny jest bez recepty. W dziale z wpisami nie ma jeszcze informacji na temat preparatu Eye Q. Produkt Eye Q został zapisany do naszej bazy w dniu 2016-04-15 14:36. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Eye Q to prosimy o dołączenie swojej recenzji. Nasza strona współtworzona jest przez internautów i to właśnie dzięki osobom takim jak Ty możemy udostępniać recenzje na temat użytkowania Eye Q. Jeżeli zamieścisz notkę na temat preparatu Eye Q to z pewnością pomożesz wielu osobom.