Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Dezynsekcja, dezynfekcja, deratyzacja, czyli o kłopotliwych terminach

Czytaj artykuł
Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Dlaczego warto zostać wegetarianinem?

Czytaj artykuł
10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

10 powodów, dla których warto zrezygnować z popełnienia samobójstwa

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

Zapoznaj się z ulotką

Producent:

Opis:

Cromohexal to lek dostępny w formie aerozolu do nosa. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne. Lekarze zalecają swoim pacjentom stosować aerozol Cromohexal w sezonowym lub całorocznym alergicznym nieżycie nosa. Aplikacja leku jest niezwykle prosta i komfortowa. W przypadku, gdy u pacjenta wystąpią działania niepożądane po kontakcie z lekiem, preparat należy odstawić!

Skład:

W składzie aerozolu Cromohexal znajdują się następujące substancje: sód kromoglikanu, chlorek benzalkoniowy, chlorek sodu, edetynian disodu, sorbitol, dwuwodny diwodorofosforan sodu, dwunastowodny wodorofosforan sodu, woda oczyszczona.

Dawkowanie:

Dawkowanie preparatu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami lekarza lub zgodnie z informacjami dostępnymi na ulotce. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi. Zaleca się stosować jedną dawkę leku cztery razy dziennie.

Drzeciwwskazania:

Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na jakikolwiek składnik preparatu. Lek należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Przed zażyciem należy dokładnie zapoznać się z treścią ulotki oraz sprawdzić datę ważności na opakowaniu. Nie należy przekraczać zalecanej dziennej dawki preparatu, gdyż może wiązać się to z poważnymi konsekwencjami zdrowotnymi.

Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

Ranking zamienników

Contrahist Allergy

4.01 opinii:
Contrahist Allergy to preparat dostępny w postaci tabletek powlekanych. Preparat w...
czytaj dalej »

Contrahist Allergy to preparat dostępny w postaci tabletek powlekanych. Preparat w... czytaj dalej »

Cromohexal

0.00 opinii:
Cromohexal to lek dostępny w formie aerozolu do nosa. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne....
czytaj dalej »

Cromohexal to lek dostępny w formie aerozolu do nosa. Lek wykazuje działanie przeciwalergiczne.... czytaj dalej »

Specyfik Cromohexal został dołączony do kategorii Inne wraz z tagami: Katar sienny, alergiczne zapalenie błony śluzowej nosa. Producentem produktu Cromohexal jest , który również jest producentem takich specyfików jak . Ulotka specyfiku Cromohexal jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo sprawdzić informacje na temat Cromohexal oraz znaleźć opis specyfiku i przejrzeć jego opakowanie. Specyfik Cromohexal dostępny jest bez recepty.