BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

BB, CC, czy DD - w poszukiwaniu idealnego kremu

Czytaj artykuł
Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Zmiana koloru oczu przez soczewki - czy to dobre rozwiązanie?

Czytaj artykuł
Makijaż permanentny - co to jest?

Makijaż permanentny - co to jest?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kasia 2015-05-21 21:17

  Często korzystam z produktów Dove, tutaj też się nie zawiodłam na jakości. Moim zdaniem bardzo dobrze regenerują nasze włosy i sprawiają że można je potem bez problemów znów farbować :)

 • Staya 2015-05-16 12:39

  Na mnie również dobrze działała, jednak nie wiem dlaczego później dostałam straszny łupież, ale to fakt, że działa bo teraz wyglądą o wiele lepiej. Warto jest spróbować!

 • Wiki 2015-05-16 12:38

  Bardzo intensywnie działa i dzięki temu wiem, że to mi pomoże za każdym razem. No nie mam tutaj co więcej powiedzieć, bo teraz moje włosy są po prostu rewelacyjne!

 • Czym jest dieta RAW?

  Czym jest dieta RAW?

  Czytaj artykuł
  Kasza kaszy nierówna

  Kasza kaszy nierówna

  Czytaj artykuł
  Kiedy powinno się stosować gainery?

  Kiedy powinno się stosować gainery?

  Czytaj artykuł
 • Janda 2015-05-16 12:38

  Skutecznie naprawia moje włosy i teraz już nie mam z nimi takiego dużego problemu. Włosy są w o wiele lepszej kondycji i cieszę się, że ta odżywka działa!

 • Marta W. 2015-05-16 12:37

  Po 2 tygodniowej kuracji tym środkiem muszę przyznać, ze teraz moje włosy nie są już takie suche i cieszę się z tego działania. To jest po prostu rewelacyjnie i dzięki temu już jest mi o wiele lepiej :)

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Hair Therapy, Intensive Repair został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, maseczka, maseczka do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair jest Dove, który również jest twórcą takich specyfików jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Hair Therapy, Intensive Repair oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Hair Therapy, Intensive Repair można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Hair Therapy, Intensive Repair. Produkt Hair Therapy, Intensive Repair został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Hair Therapy, Intensive Repair. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Hair Therapy, Intensive Repair to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.