Hair Therapy, Intensive Repair

Hair Therapy, Intensive Repair

miejsce
w rankingu

--

Hair Therapy, Intensive Repair
4.2
opinii: 5
Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Jak zadbać o swoje włosy latem- oto sześć prostych zasad!

Czytaj artykuł
Zdrowe i lśniące włosy

Zdrowe i lśniące włosy

Czytaj artykuł
Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Jak sobie radzić zimą ze skórą atopową?

Czytaj artykuł

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kasia 2015-05-21 21:17

  Często korzystam z produktów Dove, tutaj też się nie zawiodłam na jakości. Moim zdaniem bardzo dobrze regenerują nasze włosy i sprawiają że można je potem bez problemów znów farbować :)

 • Staya 2015-05-16 12:39

  Na mnie również dobrze działała, jednak nie wiem dlaczego później dostałam straszny łupież, ale to fakt, że działa bo teraz wyglądą o wiele lepiej. Warto jest spróbować!

 • Wiki 2015-05-16 12:38

  Bardzo intensywnie działa i dzięki temu wiem, że to mi pomoże za każdym razem. No nie mam tutaj co więcej powiedzieć, bo teraz moje włosy są po prostu rewelacyjne!

 • Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

  Ćwiczenia z gumami, czyli kompleksowy trening dla ciała

  Czytaj artykuł
  Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

  Jak leczyć katar przy zdradliwej pogodzie?

  Czytaj artykuł
  Zdrowy tryb życia cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością

  Zdrowy tryb życia cieszy się w naszym kraju coraz większą popularnością

  Czytaj artykuł
 • Janda 2015-05-16 12:38

  Skutecznie naprawia moje włosy i teraz już nie mam z nimi takiego dużego problemu. Włosy są w o wiele lepszej kondycji i cieszę się, że ta odżywka działa!

 • Marta W. 2015-05-16 12:37

  Po 2 tygodniowej kuracji tym środkiem muszę przyznać, ze teraz moje włosy nie są już takie suche i cieszę się z tego działania. To jest po prostu rewelacyjnie i dzięki temu już jest mi o wiele lepiej :)

 • Zapoznaj się z ulotką Hair Therapy, Intensive Repair

  Producent:

  DOVE

  Thumb dove

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Produkt Hair Therapy, Intensive Repair został dołączony do kategorii Uroda wraz z tagami: do włosów, maseczka, maseczka do włosów, do włosów koloryzowanych, do włosów zniszczonych, do włosów suchych, odżywki, pielęgnacja włosów. Wytwórcą specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair jest Dove, który również jest twórcą takich specyfików jak Hair Therapy, Intensive Repair Self Warming Hair Mask, Invisible Dry, Summer Glow, Daily Face Moisturiser, Hair Therapy, Split Ends Rescue, Hair Therapy, Colour Repair. Ulotka specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair jest dostępna i można ją pobrać. W naszym serwisie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Hair Therapy, Intensive Repair oraz znaleźć opis preparatu i obejrzeć jego opakowanie. Preparat Hair Therapy, Intensive Repair można kupić bez recepty. Na naszym blogu nie ma jeszcze wpisów na temat preparatu Hair Therapy, Intensive Repair. Produkt Hair Therapy, Intensive Repair został zapisany do bazy Supple.PL w dniu 2015-05-15 06:01. Jeżeli jesteś osobą, która używała specyfiku Hair Therapy, Intensive Repair to prosimy o dodanie swojej recenzji. Platforma Supple.pl uzupełniana jest przez użytkowników i to właśnie dzięki nim możemy udostępniać informacje na temat używania Hair Therapy, Intensive Repair. Jeżeli napiszesz recenzję na temat produktu Hair Therapy, Intensive Repair to z pewnością pomożesz wielu odwiedzającym.