Czysta skóra Active Pure Active

Czysta skóra Active Pure Active

miejsce
w rankingu

Czysta skóra Active Pure Active
3.67
opinii: 3
Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Oliwa z oliwek, złoto dla skóry!

Czytaj artykuł
Kolorowe soczewki a suchość oka?

Kolorowe soczewki a suchość oka?

Czytaj artykuł
Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Jak pozbyć się zaskórniaków domowymi sposobami?

Czytaj artykuł

Kup w sklepie

Dodaj opinię

Opinie użytkowników Supple.pl zawarte w komentarzach stanowią ich subiektywną ocenę i nie mogą być traktowane jako profesjonalne porady medyczne

 • Kukelka 2015-08-04 22:14

  Moim zdaniem Czysta skóra Active Pure Active to placebo i nie warto jest to stosować, ponieważ w ten sposób przyzwyczajasz skórę do lepszych środków, a tak na prawdę wystarczyłaby zwykła woda!

 • Joggina 2015-08-04 22:12

  Po krótkim zastosowaniu można pozbyć się zbędnego makijażu i właśnie w ten sposób twarz wraca do normy. Polecam dla każdego :)

 • Jasia 2015-07-04 22:13

  Polecam! Skóra dzięki temu jest naprawdę czysta i nie podrażnia jej. Jak najbardziej mogę go polecić każej kobiecie, która ma jakiekolwiek problemy z zaczerwienieniami po demakijażu.

 • Zapoznaj się z ulotką

  Producent:

  Thumb garnier

  Opis:

  n/a

  Nasi pracownicy dokładają wszelkich starań, aby opisy produktów były jak najdokładniejsze. Jednakże może tak się zdarzyć, że niektóre z nich mogą być niepełne. Dlatego też zachęcamy przede wszystkim do zapoznania się z treścią ulotki bądź skonsultowania się z lekarzem lub farmaceutą.

  Ranking zamienników

  Preparat Czysta skóra Active Pure Active został dodany do kategorii Uroda wraz z tagami: toniki, oczyszczanie, demakijaż, Pielęgnacja twarzy. Producentem produktu Czysta skóra Active Pure Active jest Garnier, który również jest twórcą takich preparatów jak Mineral Deodorant, ActionControl 48h Spray, Nawilżająca pielęgnacja 7 Dni, Podstawa Pielęgnnacji, Czysta skóra Active Pure Active, Garnier UltraLift. Ulotka preparatu Czysta skóra Active Pure Active jest dostępna i można ją przeczytać. W naszej witrynie mogą Państwo przeczytać opinie na temat Czysta skóra Active Pure Active oraz znaleźć opis specyfiku i zobaczyć jego obrazki. Preparat Czysta skóra Active Pure Active można dostać bez recepty.